Real zmagal tudi brez Cristiana Ronalda

Madrid, 08. 02. 2014 21.17 |

Nogometaši madridskega Reala so v 23. krogu španskega prvenstva na stadionu Santiago Bernabeu slavili s 4:2 . Galaktiki so v dobri formi in so zabeležili zanesljivo zmago proti Villarrealu tudi brez prvega zvezdnika Cristiana Ronalda.

Gareth Bale je dosegel prvi gol na tekmi.
Gareth Bale je dosegel prvi gol na tekmi. FOTO: Reuters
Skrb trenerja madridskega Reala Carla Ancelottija pred tekmo z Villarrealom zaradi odsotnosti kaznovanega prvega zvezdnika belega baleta Cristiana Ronalda je bila odveč. Galaktiki so zanesljivo opravili "domačo" nalogo na stadionu Santiago Bernabeu in zmagali s 4:2. Italijanski trener je zato aktiviral Garetha Balea, ki je zaigral prvič po daljšem času zaradi poškodbe in ravno Valižan je dosegel prvi gol na tekmi, že v 7. minuti tekme. Na 2:0 je v 25. minuti povišal Karim Benzema, prvi polčas pa se je končal z izidom 2:1, v 43. minuti je izid znižal Mario Gaspar. V drugem polčasu podoben izid kot v prvem polčasu (2:1) in končna zmaga 4:2 za gostitelje. Na 3:1 je v 64. minuti povišal Jese Rodriguez, izid je pet minut kasneje znižal Giovani dos Santos, končni izid pa je s svojim drugim golom postavil Benzema v 76. minuti. Slovenski reprezentant Bojan Jokić je bil na rezervni klopi Villarreala in ni dobil priložnosti za igro.
Pasica španski kraljevi pokal (povratne polfinalne tekme)

+0
Dosti je tu gor navijacev Reala.Hala Madrid!!
Iniesta
09. 02. 2014 18.05
+3
zanimivo, da CR7 duši Balea, ko igra ... Drugače pa bo Real letos pobral vse, primero, copa del rey in CL ...
StrategCarloAncelottiKING
09. 02. 2014 16.38
+3
Vamos vamos real neustavljivi beli balet rusi vse pred sabo vamos HALA MADRID.
09. 02. 2014 16.36
-3
Brez najboljsega nogometasa na svetu smo potopili podmornico ole ole hammurabi pojej se dete malo HALA MADRID.
+6
dobr ce navijas za klub navijas zarad kluba ne igralca...igralec gre klub vedno ostane!!
Hammurabi
09. 02. 2014 15.54
+0
šef!
09. 02. 2014 21.39
+3
in po kateri logiki Balkanito meni da ona navija za Crja, navedla je dejstvo - najboljši igralec!
RMadridd
09. 02. 2014 14.52
-3
komentarji da te kap.pa noben nima blage veze.upam,da se vsi norce brijete tu gor,ce ne pa slovenci res nimamo pojma v nogometu.poglejte si malo druge portale.sram nas je lahka.jaz vem da 90 proc tu gor nogomet spremlja prbl 5 let,zato neznate prokomentirati tekme.rabite pribl 15 let staza,da bi razumeli to prelepo igro.
09. 02. 2014 21.49
-1
ce cicibancki mislijo da je nogomet 37465325377848 podaj na tekmo
FrancRodeVKristusu3
09. 02. 2014 14.38
-7
Kdaj boste spoznali, da je Real uspešnejši ko igra Jese namesto punčke Kristine?
RMadridd
09. 02. 2014 15.45
+4
09. 02. 2014 14.17
+6
Pa benzema se je vceraj veselil 104gola za real madrid in dohitel brazilskega ronalda čestitke.HALA MADRID
09. 02. 2014 14.03
+1
K se sam spomnem kaksne so se pisale 3 vmadridu pa -6 hahaha kako se use obrne HALA MADRID..
LocoBlanco
09. 02. 2014 12.42
+18
Zdaj smo tu kjer nam je mesto! Prvi v Madridu in prvi v Španiji. Februar je in AtlM se počasi 'topi' in ne bo mogel držati stika z nami! Očitno je poraz proti Madridu močno zaznamoval ekipo AtlM-a, da je izgubila še včeraj bitko z Almerio! Glede Carla, pa lahko samo povem, da hvala bogu, da smo dobili končno enega trenerja, ki ima pristop stare šole. RM ima v ekipi veliko zvezd in njemu je uspelo, da se med sabo vsi odlično razumejo glede na prejšnja leta! Carlo jim je, kot oče, vsi ga spoštujejo in to je zelo pomembno za klub, ki ima same zvezde! Z Jese-jom v odlični formi in ostalimi mladeniči imamo v RM, po vseh silnih nakupih ekipo, ki vem, da bo v bližnji prihodnosti prinesla težko pričakovano 'la decimo'! Komaj čakam še Barcelono v finalu pokala in v prvenstvu, da jim vrnemo milo za drago! Lovorika za RM je samo še vprašanje časa in upam, da se tega vsi, ki pišete proti RM-u dobro zavedate!
+11
šuš, prpa dela, a ne? realno pogledano je ta trenutek real najboljši na pirenejih. tebi je to jasno, zato ta obupni poskus tule.
fghfhfhfhf
09. 02. 2014 15.14
+4
šušmaru upam da te bom po tekmi opezil tukaj na netu
09. 02. 2014 15.35
-5
Brez skrbi, takoj po tekmi, kajti jaz ne navijam ne za Barco ne za Beli balet. Moj klub je BAYERN, ne pozabi. Povedal sem samo resnico. Pa ne obremenjuj se s tem, da ne bo zdravstvenih težav.
+1
Od zadnjih petih gostovanj v Sevilli je Barsa zmagala 4krat, enkrat pa je remizirala.
Nina Nubia 1
09. 02. 2014 12.28
+9
Pozabljas,da je Barcelona v slabi formi...ce se hocejo borit za prvaka,morajo danes zmagat!!
LocoBlanco
09. 02. 2014 12.45
+1
muhorabi: Če bo Sevilla igrala, kot proti AtlM v gosteh bomo navijači RM-a v roku 12 ur zelo veseli!
AntiCule01
09. 02. 2014 15.27
-3
s tem, daso na zandjem gosotovanju zmagal s omočjo sudnika. Ker ni piskal roke fabregasa plus ni dal kartona fabreasu ekr je šel z glabvo proti medelu. Pa še zguvlal so 2-0 tko da dons popušiola nau zmagala meeeeeeeeeeee
Crazy_Horse
09. 02. 2014 12.17
+1
šumar in ledo končno prišla kseb hahahahahahahaha hamarubi messiniesta anti madrista še vedno v komi hahahahahahaha
Ledo44
09. 02. 2014 13.30
+3
Zakaj bi bili pa iz sebe ? Ker je Realčič po letu in pol prišel za 24 ur pred Barco..?
09. 02. 2014 12.04
+2
Modric ceprav bolj zadrzana predstava ponovno motm tekme.videlo se je da je otrujen,ampak par neverjetnih potez ga je zopet dvignilo nad ostale.na marci 90 proc komentarjev Sam o modricu.res neverjetna dominacija hr nogometa.modric motm reala,mandzo motm bayerna gol plus asiat,jelavic gol,olic asiat,perica gol,danes cakamo se Rakitica proti barci in kovacica da kompletiramo ta vikend.zeleli mi to ali ne,v brazilu bomo eni izmed glavnih favoritov za finale.hrvatskaa
Campeones34
09. 02. 2014 12.11
+7
Vse lepo in prav, ampak kot reprezentanca so pa popolnoma nepovezani in bom vesel če pridejo čez svojo skupino, ker roko na srce, če nebi dobili Islandce za nasprotnika, bi lagano ostali doma.
09. 02. 2014 12.19
-2
Hrvaska z stimcem je igrala najslabsi nogomet v zgodovini hrvaske repke,ampak tudi to je bilo dovolj za brazil,kaj bo sele takrat ko bomo zaceli igrat nas prepoznavni nogomet zarad katerga smo dobili naziv evropski brazil.vsekakor imamo neverjetno generacijo,ki je pripravljena za velike stvari
blazter
09. 02. 2014 16.41
mafia21
09. 02. 2014 12.01
-3
Cakmo ligo prvakov bojo na realnih tleh! Fc bayernn !!!
mafia21
09. 02. 2014 12.00
-1
Jokic si je tekmo ogledal od blizu toj vazno!
09. 02. 2014 12.06
+3
Jokic je po tekmi takoj laufal do modricu,da si priskrbi dres najboljsega vezista sveta
fihner
09. 02. 2014 11.52
+0
Čestitam Realu za trenutno prvo mesto v ligi, pa tudi v Madridu!!