Ranieri: Ne razmišljam o odstopu!

Milano, 18. 02. 2012 13.40 |

Predsednik italijanskega nogometnega kluba Inter Massimo Moratti je pred kratkim dejal, da pred koncem sezone v klubu ne bo menjave trenerja, a po zadnjem sramotnem porazu proti Bologni bi se lahko kaj spremenilo.

Nogometaši milanskega Interja so v zadnjem prvenstvenem krogu sramotno izgubili na domačem stadionu, njihov krvnik pa je bila tokrat letos skromna Bologna (3:0). Nerazzuri so vknjižili tretji zaporedni poraz, bolje kot v prvenstvu pa jim gre še naprej v Ligi prvakov. In prav osmina finala tekmovanja utegne biti odločilna, ko gre za status trenerja Claudia Ranierija v klubu. "Na tej tekmi nismo dali vsega od sebe in to se pozna na končnem izkupičku. Prevzeti je treba odgovornost za poraz, se opravičiti navijačem in predsedniku. Pričakovali smo težak dvoboja, a še zdaleč ne tega, kar se je zgodilo,'' je po porazu povedal Ranieri.

Claudio Ranieri
Claudio Ranieri FOTO: Reuters

Navijači modro-črnih so nejevoljni in pričakujejo, da bo zaradi niza skromnih izidov ukrepalo vodstvo kluba, a iz prestolnice Lombardije prihajajo zanimive novice. Predsednik Massimo Moratti, ki vleče vse poteze v klubu, je že ob polčasu zapustil častno ložo Giuseppe Meazze. "Ne razmišljam o odstopu. Vsi smo si enotni, ko gre za reševanje aktualnega stanja,'' je dodal 60-letnik, ki je klub prevzel po slovesu Gian Piera Gasperinija.