Praznik v Albaniji: Orli v dvodnevni kvalifikacijski tekmi premagali sosede Makedonce

Skadar, 06. 09. 2016 15.27 |

Albanija je v Skadru v prvem krogu kvalifikacij za svetovno nogometno prvenstvo leta 2018 premagala Makedonija z 2:1 (1:0). Ekipi tekmi sinoči nista dokončali, pri rezultatu 1:1 je bila tekma v 77. minuti zaradi močnega naliva in razmočenega terena prekinjena, v današnjem nadaljevanju pa so gostitelji dosegli še drugi zadetek za zmago.

Tekma je bila zaradi močnega naliva v ponedeljek prekinjena. Dan kasneje so več zbranosti pokazali domačini Albanci. FOTO: AP

Zmagoviti gol je v 89. minuti prispeval Bekim Balaj. Gostitelji so sicer povedli v deveti minuti, ko je bil uspešen Armando Sadiku, za Makedonijo pa je v 51. minuti izenačil Ezgjan Alioski. V kadru gostov je bil tudi nekdanji nogometaš Maribora Agim Ibraimi, ki pa priložnosti za igro ni dobil in obsedel na klopi.