Ljubljana, 01. 02. 2012 22.55 |

V 21. krogu italijanske Serie A sta se na derbiju drugo in četrtouvrščene ekipe lige udarila domači Lazio in AC Milan, ki je na rimskem Olimpicu utrpel četrti poraz sezone (2:0). Za Rimljane sta v polno zadela Hernanes in kapetan Rocchi.

Nogometaši Lazia so v derbiju 21. kroga italijanske Serie A na domačem Olimpicu vknjižili pomembno zmago proti AC Milanu v boju za najvišja mesta v italijanski prvi ligi. Nezanimiv dvoboj ekip, ki sta uvrščeni na samem vrhu lestvice, Lazio zaseda četrto mesto, AC Milan pa je uvrščen na drugo mesto, sta z goloma v zadnjih tridesetih minutah tekme odločila Brazilec Hernanes, ki je zadel v 77. minuti tekme, in kapetan Tommaso Rocchi, ki je bil uspešen v 85. minuti. Nogometaši iz italijanske prestolnice mode so v Rimu doživeli še četrti poraz v sezoni in tako ostajajo pri 43 zbranih točkah. Varovanci 'Slovenca' Eddyja Reje so se z omenjeno zmago še bolj približali prvemu mestu Serie A, za vodilnim Juventusom pa zaostajajo za pet točk. Na lestvici so prehiteli milanski Inter, ki je domačem igrišču le remiziral z neugodnim Palermom (4:4). Na zanimivem srečanju je kar štiri gole dosegel Diego Milito, za Palermo pa je tri gole dosegel Fabrizio Miccoli. Josip Iličić je v igro vstopil s klopi, v 61. minuti tekme je zamenjal Ezequiela Matiasa.

+1
hahah keri smehi ne vem kok tekem odpovedanih zarad vremena sam INTER pa lahko vseen igra v extremnih pogojih joooj kaj delajo te italijani klosarji,merda lega calcio italia merda vsi ostali FORZAAAA INTER!!! Siamo Sempre Soli Contro Tutti!!!
xyt
02. 02. 2012 14.30
+2
Evo, gobezdalo je našel že drug razlog za opravičevanje, hahaha, res si kekec, smiliš se mi.
Koturoc
02. 02. 2012 12.01
+3
Za to so krivi veljaki kluba vključno z Allegrijem, če Silvek ne more več naj pove in klub proda ne pa da šparajo zaradi njegovega podkupovanja in potem v klub pripeljejo Lopeza, Muntarija na posojo in iščejo sprane igralce in takšne, ki jim potečejo pogodbe... To ni AC Milan
rosson3r
02. 02. 2012 12.47
+2
Koturoc
02. 02. 2012 16.10
+1
Nocerino je dober ni pa top igralec... če spremljaš Milan \"zadnje čase\" potem ne veš o čem govorim...
Iniesta
02. 02. 2012 17.38
-1
Sejkom naj proda klub pa bo dnarja k pecke!
G28
02. 02. 2012 23.52
+1
acmilanpatinhhho
02. 02. 2012 11.10
+1
Kaj pa naj človek naredi? poškodovani so boateng, aqvilani, gatuso,flamini, pato, To je ravno tako kot bi barca morala igrati brez xavija in ineste v sredini bi tudi težko zmagovali v svojem prvenstvu. Boateng pa aqvilani morata priti nazaj čim prej da bo igra hitreje tekla pa da bo hitrost pa da bo neko žogo potisnil. Dobro en kiks pal se zgodi tekme so še doge juve bo pa še vedno blizi. To je bil alarem zdaj se pa morajo resno vzeti zraven. Me pa že malo moti, da toti el sharavi toliko igra, fant pač nima izkušenj ne rečem kako tekmo tu pa tama ali od 60 minute naprej da se razvija ampak vsako tekmo pa je preveč ne.
+2
cocowski +1, raj njega kot robinha slepca..
DelPiero10
+5
Napišejo da je Milan na prvem mestu izenačen z Juventusom? To je možno samo na 24.KUR! :-)
-3
Kaj zj izgovore iščeš,če je bil pač Lazio bolši,a nis pomislu da ni vse v vratarju,kje pa so bli strelci potem?
Seljako1899
02. 02. 2012 15.56
+2
točno to lazio je bil boljši pač bo milan dobu točke kje drugje dost je še cajta da pridejo na prvo mesto
janezdollar
02. 02. 2012 09.27
+6
ma kaj naj rečem...razočaran nad milanom...Allegri bi lahko sestavil boljše moštvo...res, da je kar nekaj poškodb ampak, če hočeš biti prvi si takšnih kiksov ne smeš privoščiti...imam slab občutek...tako za serie a kot za LP...srčno upam, da se motim!!! FORZA MILAN!!!
G.R.E.E.N
02. 02. 2012 01.33
+3
Allegriu mal dogaja zadnje čase. Zakaj je Mesbah v prvi začel, a res ni blo v drugem polčasu bolše menjave kot pa Seedorf in Emanuelson? Seedorf je legenda Milana ampak leta mu se poznajo, Emanuelson pa ni glih skriti adut da bi lahka obrnil tekmo v prid Milana. Res da ma Milan nekaj poškodovanih igralcev ampak zihr bi se kakšen bolši najdu oz. še bolše formacijo bi lahka zamenjal v bolj napadalno. Zadnje čase tko čudno meša postavo in igralce da ni čudno kakšni so rezultati. Prou Gattuso manka da mal igro razbije na sredini, pa Pato bi dobro prišel, Mexes,.....upam da se čim prej vrnejo. Zaslužena zmaga Lazia danes Forza Milan!
-1
zakaj pa so mel srečo? mater ste tu navijači drugih klubov ne vem kaj.. v bistvu je šlo za zelo izenačeno tekmo oz. v kateri je Inter bil malce boljši.. ne pa do so imeli srečo... ;) sreča je ko ti maš 1 strel pa daš gol.. :)
cocowski
02. 02. 2012 00.37
+13
slab začetek napornega meseca za rossonere upam da bo konec fantastičen forza rossoneri
BesnoJezen
02. 02. 2012 00.21
-8
Juventus še kupi tekmo s Parmo in so na konju.Nimaš kaj to so mojstri podkupovanja letos bodo spet prvaki potem pa spet 10 let v 2 ligi kaj čem rečt nič novega.hehehe
hard-enduro
02. 02. 2012 15.11
+4
A_K_4_7 ti si si ta račun ustvaril predvsem zato da žališ in govoriš neumnosti. Ne bo noben užaljen če pokažeš tudi malo humane geste in se prenehaš obnašati kot idiot! Lp