Santiago de Chile, 16. 06. 2015 09.00 |

Nogometaši Bolivije so po 18 letih vendarle zmagali na južnoameriškem prvenstvu. V noči na torek so bili s 3:2 boljši od Ekvadorcev. Gole za zmagovalce so prispevali Ronald Raldes, Martin Smedberg-Dalence in Marcelo Martins.

• Vrhunci tekme Čile - Mehika
    01:37
    Vrhunci tekme Čile - Mehika
  • Vrhunci tekme Ekvador - Bolivija
    01:41
    Vrhunci tekme Ekvador - Bolivija

Bolivija si je zmago priigrala že v prvem polčasu, ko je kaznovala številne napake Ekvadorja in povedla s 3:0. Prvi se je med strelce vpisal kapetan Ronald Raldes, za njim Martin Smedberg-Dalence, za 3:0 je zadel Marcelo Martins. Enner Valencia je po treh minutah drugega polčasa zadel za 1:3, Miler Bolanos pa za 2:3 v 81. minuti.