Nove skrbi za Wengerja: Cazorla izven igrišč štiri mesece

London, 04. 12. 2015 14.34 |

Santi Cazorla se bo za vsaj štiri mesece prisiljen umakniti z nogometnih igrišč. Tridesetletni španski reprezentant se je poškodoval minulo nedeljo na tekmi angleškega prvenstva proti Norwichu, ki se je končala z neodločenim izidom 1:1. Preiskave so pokazale na raztrgane kolenske vezi.

Kljub bolečemu kolenu, poškodbo je staknil ob bližnjem srečanju z Garyjem O'Neilom v drugem polčasu, je Španec odigral celotnih 90 minut tekme. Posledice poškodbe pa niso bile niti najmanj nedolžne, kajti zaradi strganih križnih vezi bo najverjetneje odsoten vse do marca. S tem pa ni konec skrbi za trenerja topničarjev Arsena Wengerja. Laurent Koscielny še ni pripravljen po poškodbi v predelu kolka, Alexis Sanchez pa ima težave s stegensko mišico.

Santi Cazorla (desno) se je poškodoval na tekmi z Norwichem.