07.09.2008
23:12

Neuspešen prvenec Klinsmanna

Dortmund, 24.07.2008, 09:27 | STA / M.J.

Münchenski Bayern, ki je v sezoni 2007/08 osvojil tako naslov nemškega nogometnega prvaka kot pokalnega zmagovalca, je novo sezono začel s porazom.

Mladen Petrić

Rumeno-črni iz Dortmunda so prišli do prestižne zmage. (Foto: Reuters)

Na dvoboju z Borussio iz Dortmunda, ki je veljal tudi za neuradni nemški superpokal, so varovanci novega trenerja Bavarcev Jürgena Klinsmanna doživeli poraz z 1:2 (0:2). Tekma v Dortmundu je bila tudi neuradna izvedba — kluba sta organizacijo prevzela sama — nemškega superpokala, v katerem se pomerita prvak (Bayern) in pokalni zmagovalec (v tem primeru finalist pokala Borussia).

Bayern

Bayern je sezono začel z nenadejenim porazom. (Foto: Reuters)

Domači so z zadetkoma Jakuba Blaszczykowskega (29.) in Tamasa Hajnala (33.) povedli že v prvem polčasu, poraz Bayerna je ublažil njihov amaterski nogometaš Mehmet Ekici v 73. minuti.

Pošlji komentar

Glasuj

5

3 glasov

Pošlji sporočilo

E-pošta pošiljatelja:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Zadnji komentarji


  • korotan
    25.07.2008, 13:26
    Podolski my ass
    Krele mešano.
  • kattiqa
    24.07.2008, 13:52
    jap pohorec se strinjam s tabo!! športni novinarji kle gor...rajš ne govorimo
    po koncu priprav bo pa bayern u taki formi da bi rezultat kr feist drugačen:D
    gi bayern, go podolski<3
  • pohorec
    24.07.2008, 13:11
    Špotni - nogometni urednik bi MORAL vedeti, da se v Nemčiji nogometna sezona 2008/2009 še ni začela in da so to le prijateljske tekme !!!
    DRUGIČ : koliko stare so prikazane slike ??? Še z vratarjem KHANOM !!!