Največji grški nogometni derbi prekinjen

Atene, 18. 03. 2012 22.28 |

Grški nogometni navijači so poskrbeli, da največji grški derbi med Olympiakosom in Panathinaikosom ni minil brez incidentov, sodnik je moral dvoboj zaradi varnostnih razlogov pri vodstvu pirejskega moštva z 1:0 devet minut pred koncem prekiniti.

Grški nogometni navijači so poskrbeli, da največji grški derbi med Olympiakosom in Panathinaikosom ni minil brez incidentov, povzročili so celo, da ga je moral sodnik zaradi varnostnih razlogov pri vodstvu pirejskega moštva z 1:0 devet minut pred koncem prekiniti.

Grški navijači so na derbiju poskrbeli za nov incident.
Grški navijači so na derbiju poskrbeli za nov incident. FOTO: Reuters

Zaradi številnih prižganih bakel so začele goreti tribune stadiona, požar pa so morali gasiti številni gasilci.

Do incidenta pa je prišlo že med polčasom, ko so se navijači Panathinaikosa spopadli s policijo, zato je začetek drugega dela zamujal za 30 minut. A kmalu po začetku (51. minuta) so gostje dosegli gol, strelec je bil Djamel Abdoun.