Muraši napolnili celjsko mrežo

Murska Sobota, 20. 11. 2011 15.41 |

Nogometaši murskosoboške Mure 05 so v zadnji tekmi 18. kroga 1. slovenske nogometne lige premagali CM Celje (4:0). Grofe je boljšega izida v Fazaneriji stal slab prvi polčas, ko je moral vratar Mujčinović kar trikrat po žogo v mrežo.

Aleš Luk je ohranil mrežo nedotaknjeno.
Aleš Luk je ohranil mrežo nedotaknjeno. FOTO: Damjan Žibert

Po treh zaporednih porazih so Sobočani v prvi od dveh zaporednih domačih tekem v goste sprejeli nepredvidljive Celjane in jih popolnoma nadigrali. Tekmo so odločili že v prvem polčasu (3:0) in prišli do šeste zmage v prvenstvu, s katero so skočili na šesto mesto tik pred današnje tekmece.

Za murskosoboškega prvoligaša so zabili Mate Eterović, Rajko Rep, Leon Horvat in Nusmir Fajić.