Mourinho: Če bomo drugi, bodo težave imele prvouvrščene ekipe

Madrid, 07. 11. 2012 09.26 |

Madridski Real je v 4. krogu skupinskega dela na Santiagu Bernabeu gostil Borussio iz Dortmunda in v sklepnih minutah srečanja izvlekel točko (2:2). Karizmatični trener pa predstavnikom sedme sile mirno zatrjuje, da ne bodo imeli nobenih težav z uvrstitvijo v nadaljnje tekmovanje.

Jose Mourinho
Jose Mourinho FOTO: Reuters

Varovancem Joseja Mourinha je točko v 89. minuti z izvrstno izvedenim prostim strelom zagotovil Mesut Özil. Madridski Real trenutno s sedmimi točkami zaseda drugo mesto v skupini D, kontroverzni portugalski strateg pa zagotavlja, da z uvrstitvijo v osmino finala najprestižnejšega klubskega tekmovanja na stari celini ne bodo imeli nobenih težav. "Če bomo v najtežji skupini osvojili drugo mesto, bo to predstavljalo težave za ekipe, ki bodo v preostalih skupinah končale kot prve. Obakrat, ko sem s svojo ekipo skupinski del končal kot drugi, smo se se na koncu veselili naslova prvakov. Nobene drame ni. Že proti Manchester Cityju smo odigrali odlično in tudi tokrat smo. V obrambi smo storili dve veliki napaki, kar si proti vrhunskim ekipam preprosto ne smeš dovoliti. Bili smo pod velikim pritiskom. V prvem polčasu nismo mogli razviti igre, v drugem pa je bila slika povsem drugačna. Drugi del mi je bil všeč," je v svojem stilu na novinarski konferenci po tekmi povedal Mourinho.

KOMENTARJI (101)

Hellsrael
08. 11. 2012 20.16
+1
upam da se srecamo nekje v nadaljnjem tekmovanju, dvomim da si jose zeli srecati z bayernom ali pa po nekem cudnem spletu okoliscin ponovno z bvb.jom ;) dokazano, da real ne zna in ne more proti nemcem... pa lp
Sandi Cilenšek
08. 11. 2012 09.21
Čestitke Chelseaju za zmago upam da zmagamo še v Italiji pa je to to. Drgč pa fantje in dekleta če ste kle gor pa se kregate o realu pa barci pa bla bla bla kdo na srečo itd... Trenutno je v nogometnem svetu 1 človek najbolj nesrečen. človek ki 5 let ni dosegel gola igra pa vlogo defenzivnega midfilderja. Kakšnen gol Obija Mikla, ki pa je bil na žalost iz offsajda. po 5 letih ti da gol pa še ta iz ofsajda! mislm... prou žou ti more bit no pa a si navijač za kerkol klub na svetu.
kopalisce
08. 11. 2012 09.08
-2
ko je dortmund zmago so vsi nekaj na veliko govorili da jih real povozi v madridu. Kje je že ta novica da bi rad članek mal prebral pa komentiru hahah. Španski nesposobneži mjaw
Iniesta
08. 11. 2012 08.05
-2
Bayern ima letos kar lepe moznosti za zmago!
-5
nc niste nardil dortmund vs je scat pelow. Bla bi pa lepa da jih bayern zmele upajmo, da bo tak scenarij:)
Tomi33
07. 11. 2012 23.49
+0
mourinho če boste drugi lahko da dobite bayern munchen na vašem mestu bi se še kako bal ker so za razred močnejši od borrussie to pa kar ste vi prikazali pa se bojim da vas bo bayern pospravil v žep tako kot danes Lile
08. 11. 2012 09.11
+1
Nism navijač Reala ampk ne morš primerjat zj Borrusie pa Munchna zard te tekme z Lillom ker Lille je letos kanta za nabijanje golov. Nč ne pokažejo tut v prventstvu ne. Obupni so pa so mi simpatičen klub.
Arhitek
07. 11. 2012 23.39
+3
Konter ekipa. Toliko vložili, dve zvezde za eno pozicijo in Real ima taktiko igrat na kontre (že ksoz igra tako). Ekipe, ki igrjao na kontre so ponavadi slabše od nasprotnika. Real s to igro si ne bo naredila ime katero se ne bo pozabilo naslednjih 10 let.
latissimus dorsi
08. 11. 2012 08.56
Ne igrajo sam na kontre. Ponavadi ma Real malenkost večjo posest žoge od nasprotnika,že to je pokazatelj, da ne igrajo zmer na kontre, seveda so pa tut tekme ko igrajo, sam ne posploševat tega, ker ni res
-1
Jp, ker je vedno bolje biti 2 kakor 1. Sivolasi norček pač ne more povedati kaj drugega kot norost.
08. 11. 2012 09.12
čaki, če si Real ti je vedno mnj težko kokr če si nvm... Bate al p kej.
usen
07. 11. 2012 19.20
-1
ha ha kera tolazba :D bravo za dortmund in zasluzeno na 1 mestu.... to leto je pac borussia bolsa od reala, realno ;)
Klemeen.
08. 11. 2012 15.01
Lovetake
07. 11. 2012 19.06
+17
nevem če ste opazili,ampak ta borusija ima zelo zelo dobro ekipo in nebi bil presenečm če bi prišli tja do polfinala!
+2
real je izenačil po mojstrovini nemškega pionirčka, še več nemških pionirčkov pa jim je že drugič zapored pokazalo kako se igra nogomet.
totinori
07. 11. 2012 21.49
+0
To je bil večji kiks golmana, kakor pa velika mostrovina tistega ezla! Boste vidl grozo in strah, ko Lukec zaigra kot si Mou predstavlaj da je sposoben.
mormnekipisat
07. 11. 2012 16.41
+4
Mislm da bo real letos osvoju ligo evropa brez problemou :))
+5
pa a si smotan lej burusia jih je premagala oz. so izenačli , samo najvrjetneje jim bo na koncu zmankal za naslov, so pa zagotovo moja najljubša ekipa v skupini
jaka kunst
07. 11. 2012 19.01
+14
Borussi ni slba, lani je osvojila nemško prvensto in nemški pokal, premgala je bayern z 5-2 al kolko pač je že blo xD, navijam za real in priznam, da je bila borrusia boljša, zdj pa haterji, borrusia bi lahk verjetn komot premgala tud barco (brez zamer) LP
orgullo madridista
07. 11. 2012 16.17
+1
Tisti ki bo napisal da je bila Borussia včeraj boljša pomojem tudi tekme ni gledal. V drugem polčasu jih je Real dobesedno povozil. Edina stvar pri Realu je neunčinkovitost...tudi oba gola sta padla po zelo bednih napakah zadnje linije. Je pa res da je Borussia igrala dobro brez žoge.
schmexxx
07. 11. 2012 17.44
+11
Prvi polčas je dobila Borussia, drugega Real in rezultat je temu primeren. BVB pa ima res zelo močno in mlado ekipo tako da upam da
Keko888
07. 11. 2012 18.26
+10
schmexxx s tabo se strinjam....samo Borussia je bla za malo boljša prvi polčas,a drugi polčas je bil Real za dve klasi boljši od BVB!!! Burussia je bila bolj učinkovita kot Real in neboljša po igri in po priložnostih!!!
ladovan
07. 11. 2012 15.42
+15
dandanes v LP ni lahkih ekip..no mogoče dinamo zagreb malo izstopa ....edini še niso gola dali... glede te skupine pa bo še kr zanimivo...za mene ni borussia nobeno presenečenje da so na prvem mestu... moje mnenje je da bosta sla real in borussia naprej..
AntiFARCA
07. 11. 2012 15.34
+25
ce bojo igral tko k proti borrusiji me nč ne skrbi :D drgac pa ni kej borrusia postaja vse bolša ker imajo res BOLANE igralce pa usi po 23 let.
axwel .
07. 11. 2012 15.41
+25
aktualni nemški prvaki.lansko sezono so vzeli prvenstvo in pokal pred močnim Bayernom mislim,da to veliko pove!
axwel .
07. 11. 2012 15.02
+30
Nemški prvak,angleški prvak,španski prvak in nizozemski prvak dosti pričajo o kvaliteti te skupine.Edina skupina,kjer so štirje prvaki.In zdaj po vaše bi se moral Real sprehoditi skozi to skupino?!