Matavžev PSV Eindhoven osvojil nizozemski pokal

Rotterdam, 08. 04. 2012 22.37 |

Nogometaši nizozemskega PSV Eindhovna, za katerega igra tudi slovenski reprezentančni napadalec Tim Matavž, so v finalu pokala s 3:0 premagali Heracles Almelo. Primorec je za zmagovalce odigral le 10 minut dvoboja.

Novi trener PSV se je veselil prve lovorike od prihoda v klub.
Novi trener PSV se je veselil prve lovorike od prihoda v klub. FOTO: Reuters

Moštvo slovenskega reprezentanta Tima Matavža PSV Eindhoven je zmagovalec nizozemskega nogometnega pokala v sezoni 2011/12. V finalu je PSV danes v Rotterdamu brez težav s 3:0 (1:0) premagal ekipo Heracles Almelo in devetič v zgodovini osvojil pokalno lovoriko. Za ekipo iz Eindhovna je Matavž igral zadnjih deset minut, zamenjal je strelca tretjega gola Jermaina Lensa, gola za nove pokalne prvake pa sta dosegla še Ola Toivonen in Dries Mertens.