Liga prvakov

Sane zabil osmi gol na Etihadu, nato pa se opravičil navijaču, ki je izgubil 34.200 evrov vredno stavo

Berlin, 23. 02. 2017 15.46 |

Nogometaši Manchester Cityja so po zaslugi zadnjega gola, ki ga je zabil Leroy Sane, na domačem Etihadu slavili s 5:3 in s tem uničili veliko veselje nemškemu stavničarju, ki je vplačal na točen izid obeh torkovih tekem Lige prvakov. Sane se je navijaču že opravičil, a gola najbrž ne bo obžaloval.

Sane obžaluje nesrečo nemškega stavničarja.
Sane obžaluje nesrečo nemškega stavničarja. FOTO: AP

Marvin Jorres je vplačal stavo za dva evra, s katero bi dobil kar neverjetnih 34.200 evrov. Kako? Odločil se je, da bo stavil na točen izid torkovih tekem Lige prvakov (Bayer - Atletico in Manchester City - Monaco). Če je zadel izid tekme v Leverkusnu (2:4), pa je bil za gol prekratek pri napovedi rezultata na Etihadu. Napovedal je končnih 4:3, po epski goliadi v Manchestru pa je na koncu na semaforju pisalo 5:3 v korist domačinov. Prav zadnji zadetek za 5:3 je v 82. minuti tekme zabil Leroy Sane in tako pokvaril veselje nemškemu stavničarju. "Bil sem 100-odstotno prepričan, da bom zadel. Obe tekmi sem spremljal istočasno. Ko je Manchester City zabil peti gol, sem legel na tla in nemočno obležal za pet minut," je v pogovoru za nemški Sky dejal nesrečni Jorres.

"Prebral sem o tem … žal mi je za tega nesrečneža," je na Twitterju zapisal Sane, ki je bil sicer eden boljših posameznikov na torkovi tekmi med Manchester Ctiyjem in Monacom.