Liga prvakov

Poškodba Robbna še pred začetkom sezone

München, 17. 07. 2016 12.49 |

Bayern München bo obrambo naslova nemškega prvaka v začetku sezone kot kaže opravil brez poškodovanega nizozemskega zvezdnika Arjena Robbna.

Stegensko mišico si je Nizozemec poškodoval ob zmagi na sobotni testni tekmi in zmagi s 4:3 (3:0) proti Lippstadtu 08, ki igra v westfalijski ligi, ter po navedbah Bayerna ne bo mogel igrati najmanj šest tednov.

Dvaintridesetletni Robben ima že dolgo težave s poškodbami in je zadnjič igral v začetku marca. Tokrat je zadel za 2:0 v 16. minuti, le devetnajst minut pozneje pa ga je moral Italijan Carlo Ancelotti, ki je bil prvič v vlogi trenerja Bavarcev, zamenjati. Bayern bo prvenstveno sezono odprl 26. avgusta v dvoboju z Werderjem iz Bremna.

Arjen Robben (levo) v družbi soigralcev.
Arjen Robben (levo) v družbi soigralcev. FOTO: Reuters