Maribor, 17. 11. 2015 06.30 |

"Pogledali smo si prvo tekmo in zdaj še bolj verjamemo, da lahko v Mariboru presenetimo Ukrajino. Prav gotovo moramo biti od prve do zadnje minute skoncentrirani, pristop iz Ukrajine pa dvigniti za nekaj odstotkov," je pred povratno tekmo slovenske reprezentance z Ukrajino v Ljudskem vrtu optimističen kapetan Boštjan Cesar.

Boštjan Cesar verjame, da bo igrati pred domačimi gledalci v Mariboru bistveno lažje kot v ukrajinskem Lvovu, kjer so Slovenci prikazali medlo igro. ''Nismo bili dovolj blizu nasprotniku, pri drugem golu smo malo zaspali. Nismo vedeli, kakšno ekipo pričakovati, da igra na močne posameznike," je napake s prve tekme opisal slovenski kapetan in dodal: "Svoje priložnosti so si Ukrajinci pripravili, mi pa smo bolje zaigrali šele v zadnjih desetih minutah. Verjamem, da bo pristop na tekmi v Mariboru na najvišji ravni, da smo lačni rezultata, da lahko naredimo izid, ki bo razveselil celotno Slovenijo. Pristop mora biti od prve minute na najvišji ravni, ne bomo pa šli na glavo," je zaključil Cesar, steber slovenske obrambe.

Cesar verjame, da bodo slovenski nogometaši (znova) osrečili celotno Slovenijo.
Cesar verjame, da bodo slovenski nogometaši (znova) osrečili celotno Slovenijo. FOTO: Damjan Žibert

Tekmo v Ljudskem vrtu bo sodila turška trojka Cüneyt Cakir, Bahattin Duran in Tarik Ongun.