Juventus do zmage na 'italijanskem derbiju' z Milanom iz enajstmetrovke v 97. minuti tekme

Torino, 10. 03. 2017 22.53 |

Nogometaši Juventusa so dobili italijanski derbi z zasedbo Milana. V Torinu so slavili z rezultatom 2:1, potem ko so uspešno realizirali enajstmetrovko globoko v sodnikovem podaljšku drugega polčasa. Z zmago ostajajo trdno na prvem mestu Serie A.

Juventus slavi sladko zmago na derbiju z Milanom.
Juventus slavi sladko zmago na derbiju z Milanom. FOTO: AP

Zmago Juventusa je v 28. krogu Serie A z bele točke, na katero je sodnik pokazal zaradi domnevne igre z roko, zagotovil argentinski dragulj Paulo Dybala, ki je v 97. minuti tekme postavil končnih 2:1. Pred tem je Staro damo v vodstvo z neposredne bližine v 30. minuti tekme popeljal Mehdi Benatia po lepi podaji Danija Alvesa. Na 1:1 pa je izenačil napadalec Milana Carlos Bacca še pred iztekom prvega polčasa. Juventus se je s 23. zmago sezone utrdil na prvem mestu, kjer ima s tekmo več 11 točk prednosti pred Romo. Milan ostaja sedmi.