Juvejev niz nepremagljivosti traja že 46 dvobojev

Torino, 07. 10. 2012 19.18 |

Nogometaši torinskega Juventusa so v zadnjem prvenstvenem obračunu z 2:1 ugnali Sieno in niz nepremagljivosti podaljšali še za dvoboj, kar pomeni, da so neporaženi že na 46. zaporednem dvoboju.

Nogometaši torinskega Juventusa nadaljujejo izjemen rezultatski niz, tudi po 46. zaporednem obračunu pa ostajajo neporaženi. V sedmem krogu Serie A je italijanski velikan z 2:1 ugnal Sieno; v 14. minuti je za vodstvo stare dame zabil Andrea Pirlo in to po fantastično izvedenem prostem strelu, to pa je bil njegov 12. gol s prostega strela na zadnjih 17 obračunih. Sledilo je izenačenje Siene, v 84. minuti pa je za zmago bianconerov zabil Claudio Marchisio.

Nogometaši Juventusa nadaljujejo neverjetni niz brez poraza.
Nogometaši Juventusa nadaljujejo neverjetni niz brez poraza. FOTO: Reuters

Stara dama tako še 46. dvoboj zapored ostaja neporažena, neverjetni niz pa traja vse od 15. maja 2011, ko jih je z 1:0 ugnala Parma. Italijanskemu prvaku do živega ne pride niti izostanek trenerja Antonia Conteja, ki zaradi kazni še kratek čas ne bo vodil moštva. Omenjeni je namreč sredi tedna dočakal pomilostitev, in sicer bo namesto 10 mesecev (tolikšna je bila sprva kazen) s klopi italijanskega prvaka odsoten štiri mesece.

+1
nisem glih najbolj zadovoljen z igro juveta včeraj, sam 3 točke so zaslužene. Fantje zmorejo dosti,dosti boljše.
rexi09
08. 10. 2012 08.15
-3
Italija rab mocnega milana in juveta, inter nikol ni biu in ne bo en izmed najmocnejsih v italiji.
BigBoss
08. 10. 2012 13.34
-1
Ne Italija ravbi močan Milan,Lazio in romo Juventusai n Interja pa ne.
fobija
08. 10. 2012 14.27
ma kaki lazio lepo te prosim, dva naslova prvaka ima samo, prej romo juve milan, inter se pa je povzpel samo zaradi izključitve juventusa in odvzema točk milana.
blackwizard
07. 10. 2012 20.58
+7
da,bom realen kot navijač juventusa,serie a potrebuje močan juve in tudi milan,inter. juve je danes zmagal,toda težko in glavno je da,take tekme zmagaš
janezdollar
07. 10. 2012 20.44
+26
moram priznati, da je fajn videti spet močan Juventus...prav privoščim jim, da jim uspe narediti kaj tudi v LP!!!
rudefriske
07. 10. 2012 20.25
+4
Lojzov azrael.. Dej milanist en zgnij od smradu.. Ti pa tvoje stavnice.. Zatakn si jih nekam.. Boli boli tale juve ane.. FORZA JUVE!!!!!!!
BigBoss
07. 10. 2012 20.13
-6
Danes gledal celo tekmo Sienna:Juventus in lahko samo rečem porazno sojenje.Upam,da ta sodnik nebo sodil več ker je nepristranski fda glava boli še komentator je skoz govoril kako je nepristranski.Zdaj ali je bil podkupljen ali pa nima pojma o sojenju.
rudefriske
07. 10. 2012 20.43
+10
Sienna?? Siena.. Komentator se je vrjetno ugriznil v jezik ob pogledih videoposnetkov.. Pa pust sodnike.. Kje si bil prejsn let.. Tih k miska.. Penalhimovic cepu k nic te penale.. Pa ofsajd goli.. Sam tih bod...
-18
ma od kje jim tolk dnarja za podkupovanje sodnikov???
revolution17
07. 10. 2012 19.54
-10
DelPiero10
07. 10. 2012 19.57
+20
dons bo derbi spodnjega dela lestvice a?? ;)
Seljako1899
07. 10. 2012 19.58
+12
BigBoss
07. 10. 2012 20.14
+8
Seljako se pa samo smeji.Nemara interja in Milana,ker sta mu sesuvala Barcleono kot za stavo.Letos bo pa Juve sesul Barco in potem bo Seljako še proti Juventusu hahahaha revček.
+6
zakaj nebi maral interja pa juveta? pač juve trga gate to je to ti pa maš kompleks barce zato jo vpletaš vse povsod tema ne..
x_y_t
07. 10. 2012 19.47
+1
Težka in raztrgana tekma, še sreča, da so odnesli vse tri točke. Izgleda se že začne poznati na učinkovitosti zaradi igranja v LP, kar so kritiki oz. AC PENALISTI napovedovali že lani.
BigBoss
07. 10. 2012 20.15
+1
Tako bom rekel zaslužili so si zmago ampak sojenje je bilo katastrofalno nepristransko.
x_y_t
07. 10. 2012 21.19
+1
misliš napisati pristransko, ali?? Ker če je bilo nepristransko, potem je itak SUPER!
BigBoss
07. 10. 2012 23.21
-1
ja narobe sem napisal.Sodil je za Juventus.