Juve sam na vrhu: Cacares in Pogba razžalostila Neapeljčane

Torino, 20. 10. 2012 19.47 |

Nogometaši torinskega Juventusa so v 8. krogu Serie A z 2:0 ugnali Napoli. Strelca za staro damo sta bila rezervista Marti Cacares in Paul Pogba, ki sta razblinila vse upe Neapeljčanov o ugodnem izidu.

Nogometaši Juventusa so bili vse do prvenstvenega derbija z Napolijem neporaženi komaj verjetnih 46 dvobojev, po obračunu z varovanci Walterja Mazzarrija pa je ta niz podaljšan še za dvoboj. V lanski sezoni so bili namreč edini, ki so načeli nepremagljivost čete Antonia Conteja prav igralci iz Neaplja, ki pa so v Torino pripotovali zelo samozavestni. Na Juventus Areni jih je zanimala izključno dobra igra in posledično vrhunski rezultat, do treh točk pa vendarle niso prišli. Dolgo so bili bliže trem točkam kot gostitelji; v 27. minuti je namreč Arturo Vidal na robu kazenskega prostora zrušil Gokhana Inlerja, glavni sodnik je takoj pokazal na prosti strel, ki ga je natančno izvedel Edinson Cavani, veselje Neapeljčanom pa je preprečila prečka. Torinčani so sicer po tej priložnosti gostov pritisnili na plin, si priigrali nekaj priložnosti, a do izteka prvega dela obračuna niso zadeli.

Andrea Pirlo je podal za prvi gol Caseresa.
Andrea Pirlo je podal za prvi gol Caseresa. FOTO: Reuters

V nadaljevanju so si domačini hitro priigrali nekaj polpriložnosti, prodirali po bokih, v 56. minuti pa je Sebastia Giovinco napovedal popolno ofenzivo gostiteljev. Čeprav do 80. minute ni kazalo na nič drugega kot remi z najbolj nepriljubljenim izidom, pa sta za veselje na tribunah v razmaku vsega dveh minut poskrbela dva rezervista. Najprej Martin Caceres, ki je zabil po natančnem predložku s kota Andree Pirla, nato pa je odločitev o zmagovalcu potrdil Paul Pogba (2:0). Po dveh golih v vsega treh minutah je bilo jasno, da bodo Torinčani dosegli še sedmo letošnjo zmago v Serie A ter se z 22 točkami samo utrdil na vrhu prvenstvene tabele.

21. 10. 2012 12.52
Drugi gol res velemojterski. Privoščil bi Cavaniju en zadetek saj se je res videlo željo po njem
DelPiero10
21. 10. 2012 10.32
+6
aja pa zapomnite si ime Pogba, ta 19 letnik igra skos neverjetno mirno, kot da je priigral že nevem koliko tekem, točne podaje.. potem pa še tak gol učeri. Mislim da bi znal uspet, oz. nadomestit Pirla čez nekaj let ;)
DelPiero10
21. 10. 2012 10.30
+1
forza Juventus!!!!! zdaj sploh nevem če nas bo tud letos kdo premagal, ker to kar delajo je že nenormalno. Od kod jim tolk energije.. pa Milan bodo sesuli če bodo tako igrali. ;) FJ! <33
+7
ma zlati moj Caceres, dečko nikoli ne razočara ;)
SUTA
21. 10. 2012 01.55
+13
47 tekem neporaženi.... to pove vse...GRANDE JUVE!!!!
-9
Slaba tekma za derbi, dober rezultat za juve. Mislim da lahko juve premaga samo en klub trenutno v italjanski ligi in to je fiorentina!
BigBoss
20. 10. 2012 22.24
-14
Ac milan bo s petardo sesul Stavničarje. kaksna tekma 3:2. Take tekme stavnicarji nemorejo nikol odigrat ker niso cist nic atraktivni in spsobni.
lightning
20. 10. 2012 23.08
+6
12 let star mulc ali 50+ zafrustrirani starček? karkoli vmes bi bilo direkt za k psihiatru...
Seljako1899
20. 10. 2012 23.26
+9
ahahahahahahahahaahahaahahaaha milan bo pokasiral petardo proti juvetu lazio jim je nakazal kako se igra potem pa pustu prostor da še oni nardijo kej :D
+8
bravoooooooooooooooo bravoooooooooooooooooo AC mafijaaaaaaaaaaaa, hahahahahahahaha. Kje si strokovnjak Lojzov?
x_y_t
20. 10. 2012 21.28
+3
Se takoj opazi, da ko ni dosojenih enajsmetrovl, AC Mafija ne zmaga. Potem pa eden kekec piše, da sodniki pomagajo Juventusu do zmage. A morda sodniki dajejo gole in delijp "penale" za Juve? Vidi se, da AC Mafija nima več ne kvalitete in ne denarja za kupovanje sodnikov oz. natančneje enajstmetrovk. Lojzov, čakam na tvoj strokoven komentar, ker sem danes spet pri volji.
x_y_t
20. 10. 2012 21.29
+2
A vidim prav, da AC Mafija že nasula dva gola Laziu? Hahahahahaha. Lojzov, ne morem se učakati, da se pojaviš in napišeš svojo strokovno mnenje.
BigBoss
20. 10. 2012 21.47
-11
x_y_t to je res,da je milan v slabi formi problem denar.ampak podkupovanje to je pa torisnka mafija. Moggi-Pripeljal klub Juventus na rob propada kupil najmanj 10 naslovov serie a prirejanje tekem in spravil je v slabo luč milanska kluba za kar je kriv vse stavničarski klub. Angelli-zopet podkupovanje Bufoon stavničar prireja tekma-nič novega Trenutni nadomestni trener-uboj otroka z malomarnosti Conte-mafija,ki je prišel v drugi klub,da postane DON Conte.
x_y_t
20. 10. 2012 21.53
+1
Neverjetno, AC Mafija zabila še tretji zadetek proti Laziu, muahahahaha. Lojzov, kje vraga hodiš, a si žile režeš ali kaj???
x_y_t
20. 10. 2012 21.54
+0
oooooooooo, nekdo pa se naveličal gledati superiorne tekme in se pridružil k Juventusovim člankom. Ja, dobrodošel strokovnjak kekec. A si v redu?
x_y_t
20. 10. 2012 21.57
+1
Čudno, da ti imaš več dokazov, kot tožilci sami, ki praktično niso imeli enega samega dokaza? A si ti kakšen Bond 007 za Berlusconija ali kako? Hahaha, si ti res pojava.
BigBoss
20. 10. 2012 22.00
-7
Ej Rožle raj glej pošteno tekmo.Milan bo pošteno zgubil Juventus je pa z Guljofijo zmagal.
x_y_t
20. 10. 2012 22.23
+0
AC mafija se vrača v igro, Med polčasom Berlusconi vseeno uspel prinesti kuverto. Aja, s kakšno golhufijo pa? A je sodnik dal gol? A je sodil penal ali prosti strel za JUve? Kakšno golhufijo imaš to v mislih?
BigBoss
20. 10. 2012 22.40
-3
x_y_t to so tako zapletene stvari,ki jih ti ne boš razumel.Tako,da brezveze,da ti tukaj razlagam.
x_y_t
20. 10. 2012 22.56
+2
da ne boš Nobelove nagrade slučajno dobil.