Jojo zabil Bologni

Bologna, 26. 04. 2014 20.06 |

Nogometaši italijanskega prvoligaša Fiorentine so na gostovanju v Bologni zabeležili zmago s 3:0. Za četo Vicenza Montelle je gol dosegel tudi slovenski reprezentant Josip Iličić.

Josip Iličić
Josip Iličić FOTO: Reuters

Slovenski nogometni reprezentant Josip Iličić je bil na gostovanju v Bologni, med bolj 'vročimi', izbranci Vicenza Montelle. Gostje iz Firenc so se sprehodili do novih treh prvenstvenih točk. V 23. minuti je za vodstvo gostov poskrbel Juan Cuadrado, v 34. je Josip Iličić povišal na 2:0, Cuadrado pa je tri minute pred iztekom prvega dela zabil za 3:0. V nadaljevanju dvoboja se mreži obeh vratarjev nista več tresli in vijoličasti iz Firenc so se domov vrnili s prepričljivo zmago.