Jojo izdatno pomagal Fiorentini do zmage

Empoli, 10. 05. 2015 20.11 |

Slovenski nogometni reprezentant Josip Iličić je ob koncu tekmovalnega leta ujel želeno formo in redno trese mreže nasprotnih moštev. Tako je bilo tudi na dvoboju z Empolijem. Popularni Jojo je mrežo tekmeca zatresel dvakrat.

Josip Iličić
Josip Iličić FOTO: Reuters

Nogometaši Fiorentine so zahvaljujoč dobri strelski formi Josipa Iličića osvojili tri točke. Nekdanji član ljubljanskega Interblocka in Maribora je namreč dvakrat zatresel mrežo Empolija in moštvu iz Firenc izdatno pomagal do novih treh točk. Prvič je mrežo tekmeca zatresel že v četrti minuti, drugiča pa v 68. minuti, ko je dosegel gol za 3:1. Pri vijoličastih – ob koncu so se veselili zmage s 3:2 – Jasmin Kurtić ni dočakal priložnosti za dokazovanje.