Jezni Mancini v tunelu porinil Balotellija

Manchester, 24. 09. 2012 16.08 |

V derbiju 5. kroga angleškega prvenstva je Manchester City gostil Arsenal in vodstvo uspešno branil vse do 82. minute, ko je končni izid 1:1 postavil Laurent Koscielny. Jezni italijanski strateg na klopi citizensov se je po tekmi znesel nad nič krivim Mariom Balotellijem.

Roberto Mancini z igro svojih varovancev še zdaleč ni zadovoljen.
Roberto Mancini z igro svojih varovancev še zdaleč ni zadovoljen. FOTO: Reuters

Čeprav je Roberto Mancini pred dnevi zatrjeval, da z Mariom Balotellijem odlično funkcionirata, očitno ni tako. Vročekrvni italijanski reprezentant je proti topničarjem v igro vstopil šele v 85. minuti, z mizerno minutažo pa še zdaleč ni bil zadovoljen. To je po koncu tekem jasno povedal Manciniju, kar je Italijana očitno zelo razburilo in je Balotellija na poti do slačilnice kar porinil. "Tega se ne spominjam. Ne vem, če me je kaj vprašal, vendar to zdaj ni pomembno,“ se je na novinarski konferenci po tekmi sprenevedal Mancini. Predstavniki sedme sile so ga seveda vprašali, če je Balotelli jezen zaradi svojega poznega vstopa v igro, Mancini pa se je še naprej izogibal: "Verjetno. Ne vem. Ga bom vprašal.“

+0
Ah, Mancini nima nobene avtoritete. Če bi jo imel, bi nagnal tako Balotellija kot tudi Teveza. To zame ni trener.
+11
Mancini je že bil kot igralec zelo temperamenten in totalno ne ulikan, s to gesto je dokazal le to, da nima grama mozga v glavi. Imet italijana za trenerja je isto kot, da bi se ustrelil sam v svoje koleno. Brco v tazadnjo pa bo mir. Balloteli je tudi temperamenten...kljub temu pri Mourinhu je plesal po njegovih navodilih....tako da se da tudi tega ukrotit, če se le zna.
Luukas123
24. 09. 2012 20.00
-7
ga kar po eni strani razumem, neuspešna tekma potem ga pa še baloteli noče poslušat dela vse po svoje, popiva cele noči itd....
Strings
24. 09. 2012 19.32
+23
city nima več motivacije, skupaj jih drži samo že yaya toure in silni miljoni, ni več kemije med igralci. lani so imeli preklemansko srečo da so osvojili naslov, ampak letos temu ne bo tako. praktično se nogometa ne da igrati in ga zmagovati, če je vsa motivacija vezana samo na denar.
mr.ben
24. 09. 2012 21.17
+3
strokovnjak se je oglasil....ni več kemije, motivacija vezana samo na denar ? to da jim je pa samo malo padla forma pa ni možno? tudi to da so imeli 2. izmed težjih gostovanj (stoke,liverpool) in zdej še tekmo doma proti arsenalu, ki je v vrhunski formi tudi ne igra vloge ?