Iličić našel strelsko formo

Genoa, 07. 04. 2013 16.42 |

V 32. krogu Serie A je Sampdoria gostila Palermo, ki se krčevito bori za obstanek med elito. Nogometaši s Sicilije so vknjižili pomembne tri točke (1:3), z zadetkom pa se je spet izkazal slovenski reprezentant Josip Iličić.

Josip Iličić
Josip Iličić FOTO: Damjan Žibert

Palermo je misijo obstanek med elito vzel zelo resno. V minulem krogu je premagal Romo (2:0), s podajo in golom pa se je izkazal slovenski reprezentant Josip Iličić. Jojo je očitno našel strelsko formo, saj je mrežo zatresel tudi na gostovanju pri Sampdorii. Po samostojnem prodoru je z natančnim strelom v 50. minuti premagal domačega čuvaja mreže Sergia Romera za 2:1. Prvi zadetek na srečanju je v 35. minuti zabil Steve Von Bergen, Sampdoria pa je izenačila osem minut pozneje prek Giannija Munarija. Zmago in končnih 3:1 je postavil Santiago Garcia. Trener Palerma Guiseppe Sannino je v udarno enajsterico uvrstil tudi Jasmina Kurtića, ki je odigral celo tekmo.

Sampdoria – Palermo 1:3 (1:1)
Munari 43.; Von Bergen 35., Iličić 50., Garcia 56.