Iličić in druščina ostali brez trenerja
Iz italijanskega nogometnega prvoligaša Palerma so sporočili, da so se sporazumno razšli s trenerjem Deliom Rossijem in z njim končali sodelovanje.
Delio Rossi (Foto: Reuters)
Petdesetletnega Delia Rossija je predsednik kluba Maurizio Zamparini odpustil že med sezono po sramotnem domačem porazu (0:7) proti Udineseju Samirja Handanovića, a ga je pet tednov pozneje vnovič zaposlil. Moštvo s Sicilije je vodil dve leti in ga v tem času obakrat popeljal v evropsko ligo. Prvi mož italijanskega prvoligaša, za katerega igrajo tudi Slovenci Josip Iličić, Armin Bačinović, Siniša Anđelković in Jasmin Kurtić, se je zdaj odločil, da se dokončno odreče uslugam izkušenega trenerja. Naslednik Rossija naj bi bil Stefano Pioli, v minuli sezoni trener Chieva.
Po kvaliteti je Bačinović tam, kjer je Iličić. Zato morata predvsem igrati oba. Z vidika naše reprezentance pa bi bilo najbolje, da igrajo vsi naši čimveč. Upajmo na najboljše ;) Lp




















