LJ
Weather
21° | 12°

 

Hiddnik bo težko zapustil Chelsea

Nizozemski nogometni strokovnjak na klopi londonskega Chealseja Guus Hiddink je priznal, da je po osvojiti angleškega pokala izjemno zadovoljen, a obenem tudi nekoliko potrt, saj ob koncu sezone zapušča klub.

Guus Hiddink

Guus Hiddink (Foto: Reuters)

Angleški prvoligaš Chelsea je na sobotni pokalni tekmi z 2:1 uganal Everton in se tako že petič veselil naslova pokalnih zmagovalcev. Od Chelseaja pa se z eno osvojeno lovoriko poslavlja Guus Hiddink, ki bo odslej 'le' še selektor ruske izbrane vrste. Nizozemski strokovnjak, ki je sredi sezone na trenerskem stolčku zamenjal Luisa Felipeja Scolarija, je priznal, da bo po koncu sezone še kako pogrešal londonski klub. "Žalosten sem, ker odhajam iz kluba, a sem obenem tudi zadovoljen z osvojeno lovoriko. Chelsea je enostavno tako velik klub, da mora vsako leto zmagati vsaj v enem tekmovanju," je za Sky sport dejal Hiddink.

Hiddink je sobotni naslov pokalnih zmagovalcev slavil s svojimi nogometaši, pridružil pa se jim je tudi lastnik kluba ruski mogotec Roman Abramovič. "Roman je na zabavi zaplesal z nami, bil je v središču dogajanja. On sicer ni ravno gostobeseden, a sinoči se je videlo, da je še kako užival," je bil zgovoren Nizozemec. "Izjemno čustveno vzdušje pa je bilo tudi v slačilnici po tekmi. Vse svoje nogometaše sem zbral skupaj in se jim zahvalil za sodelovanje."

Hiddink se bo sedaj popolnoma posvetil ruski izbrani vrsti, ki jo vodi že od leta 2006.

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 44
on je biu pa za chelsea najbolši trener kr je možn. bravo mu
 
Chelsea bo težko dobil takega trenarja kot je bil Hiddink
AC MILAN ZA VEDNO! vi budale, ki govorite proti Milanu se pa vidi da navijate za slabe klube! HAHAHAHA
MA ta Anceloti jih bo sam bunker nauču špilat. Taki so pač makaronarji!
 
bravo Lesinho. se strinjam
 
ja manchester je gnil. samo bi rad vidal kab bi izpeljali sezono brez ronalda. pomojem nebi osvojili nič, pa tudi konkurenca za najvišja mesta nebi bil.

milan je nekajkrat bolši klub od manchesterja in ba zaradi tega tudi tako bogato zgodivino.

AmonAmarth pa ke si ti vidal kerega igralca, ko je reko da sanja o tem da bi igral za manchester, ker js tega še nism vido. za milan pa že kr nekaj.

pa ni važno če pride prašnikar drugo leto v chelsea, ker bo igralski kader tak da bo kr veselje.

CHELSEA 4EVER
manco-capac 31.05.2009 21:04:54
Mogoče se vrne po mundialu...
Lesinho

pa še kako se strinjam s teboj
AmonAmarth 31.05.2009 18:41:37
Lesinho...pa kaj pravm jst...če vam ne paše jih ne berte kaj?? Mater ste butneni ej!! Človk ne more verjet!!
Tilen Lesinšek 31.05.2009 18:25:09
js pa mislim da bi blo vsem lepš če poste od amonmartha sploh nebi bral =)
Več komentarjev