Hazard: V prvem polčasu smo se bali Cityja ...

Manchester, 16. 04. 2013 12.16 |

Belgijski nogometni reprezentant in član Chelseaja Eden Hazard meni, da so se v prvem polčasu polfinala pokala FA preveč bali Manchester Cityja.

Nogometaši londonskega Chelseaja so iz rok izpustili lepo priložnost za preboj v finale pokala FA. Manchester City je bil boljši (2:1), pripravil si je več lepih priložnosti in izkoristil ponujeno. Varovanci Rafaela Beniteza pa so potrebovali preveč časa za popolno prebujenje, po golu Dembe Baja so imeli celo možnost za izenačenje in podaljške, a so bili v zaključkih akcij premalo natančni.

Eden Hazard
Eden Hazard FOTO: Reuters

Belgijski reprezentant Eden Hazard je dogajanje na Wembleyju analiziral in spregovoril o glavnem razlogu za skromen izkupiček: "V prvem polčasu smo se bali Cityja. Preveč smo jih spoštovali in plačali ceno. Morda smo si v nadaljevanju zaslužili kaj več od minimalnega poraza, ampak njihov vratar je delo opravil vrhunsko. Igrali smo le zadnjih 40 minut!