Hazard na generalki pred Mariborom rešil Chelsea

London, 01. 11. 2014 18.06 |

Nogometaši Chelseaja so uspešno opravili generalko pred sredino tekmo lige prvakov proti Mariboru. Na Stamford Bridgeu so varovanci Joseja Mourinha z 2:1 (1:0) premagali Queens Park Rangers in zadržali prvo mesto v Premier League.

Eden Hazard je tekmo odločil s strelom z bele točke.
Eden Hazard je tekmo odločil s strelom z bele točke. FOTO: Reuters

Chelsea je na današnji tekmi v vodstvo v 32. minuti z mojstrskim strelom popeljal Oscar, na 1:1 pa je v 62. minuti izenačil Charlie Austin, ki je vratarja Thibauta Courtoisa ugnal s prefinjenim strelom s peto. Da je Chelsea trenutno le upravičeno vodilna ekipa lige, je v 75. minuti z bele točke dokazal Eden Hazard. Na tekmi je bil v ekipi modrih tudi Diego Costa, ki je igral od začetka pa do 78. minute.

Chelsea - QPR 2:1 (1:0)
Oscar (32.), Hazard (75./11-m); Austin (62.)