Hartov debi za pozabo: Anglež zakrivil zadetek Atalante in italijansko zgodbo začel s porazom proti Kurtiću

Bergamo, 11. 09. 2016 21.16 |

Nogometaši Torina so težko pričakovali prvo uradno tekmo vratarja Joea Harta v italijanski Serie A. In na gostovanju pri Atalanti jim je do 55. minute kazalo dobro, nato pa je najprej napako na debiju v dresu Torina storil Joe Hart, nato pa je moštvo z zahoda Italije pokopal Franck Kessie z golom iz enajstmetrovke.

Atalanta, pri kateri je slovenski reprezentant Jasmin Kurtić igral do 65. minute, je na koncu slavila z 2:1. Angleški vratar Joe Hart bo debi hitro pozabil, potem ko je pri prvem zadetku domačinov slabo odbijal žogo iz kota in jo namestil točno na nogo Andree Masiella, ki jo je nato zlahka potisnil za hrbet Angleža.