Milano, 03. 12. 2011 22.36 |

V 14. krogu Serie A sta se v italijanski prestolnici mode udarila domači Inter in Udinese. Po zaslugi Maurizia Isle so se minimalne zmage veselili gostje iz Vidma.

Antonio di Natale je v 86. minuti zapravil strel z bele točke.
Antonio di Natale je v 86. minuti zapravil strel z bele točke. FOTO: Reuters

V prvem polčasu so bili malce bolj podjetni varovanci Claudia Ranierija, vendar vrat slovenskega reprezentanta Samirja Handanovića niso uspeli resneje ogroziti. Najbližje zadetku so bili v 30. minuti, ko sta pred vrati Udineseja kombinirala Thiago Motta in Diego Milito, vendar se je 'Sarma' izkazal. Gostje iz Vidma aktualnim italijanskim podprvakom niso ostali dolžni, vendar se mreži v prvem polčasu nista zatresli.

V nadaljevanju se je igra razživela, bližje zadetku pa so bili varovanci Francesca Guidolinija. V 69. minuti sta Maurizio Isla in Antoni Di Natale sama tekla proti vratom Julia Cesarja, vendar je Čilenec Italijanu pred seboj nepremišljeno podal, stranski sodnik pa je nemudoma dvignil zastavico. Isla je svojo napako popravil že štiri minute pozneje, ko je podajo Flora Floresa brezkompromisno pretvoril v zadetek in Udinese popeljal v zasluženo vodstvo. V 86. minuti je imel Di Natale zaključno žogo za zmago, vendar je njegov strel z bele točke brazilski čuvaj mreže ubranil. Praktično že v naslednjem napadu je glavni sodnik enajstmetrovko dosodil tudi v korist Interja, Giampaolu Pazziniju pa je spodrsnilo in žogo je poslal visoko prek vrat Handanovića.

-2
ma kak ste smotani zdaj ko je tu inter zgubil.. sploh niste gledali tekme.. da ne omenimo posesti 59%-41% in strelov 13-4 v korist interja :)
povrsniste24kur
04. 12. 2011 14.02
glej kadet posest: 58 - 42 streli: 13 - 8 streli na gol: 2(!) - 5 streli mimo gola: 11 - 3
04. 12. 2011 14.03
ofsajd: 2 - 10 prekrški: 11 - 12 prosti streli: 22 - 13 koti: 6 - 4 izvajanje auta: 28 -24
04. 12. 2011 14.05
+3
tekme sicer nisem gledal, pogledal pa sem povzetek na jutubu, statistika pa je iz flashscora mimogrede in njim verjamem bolj, kot tebi, ker jo ustvarjajo sproti skozi celo tekmo. tako, da ne nabijaj z nekimi streli, ker v okvir vrat je imel udinese 3 strele več, inter je sprožil v uri in pol igre le 2x v okvir vrat in to je slabo. pa tudi, če bi 25x streljali mimo vrat, je to še vedno slabo.
Madridista90
04. 12. 2011 12.16
+7
Ta Inter je pa prou bogi res, drugo leto ne bojo vidli lige prvakov, so preslabi.
GeorgeBest1968
04. 12. 2011 11.49
+4
KJe si INTER,kaj boš rekel na to,da bote izpadl v 2.ligo aaa???
04. 12. 2011 11.12
+6
za samira je najbolje, da kar ostane pri udineseju, ker se vidi, da ekipa dosti da na obrambo in njemu takšna igra zelo ustreza, pri kakem arsenalu npr ne bi tako blestel, ker tam na obrambo ne dajo kaj dosti in potem valda se tudi golman ne more tako izkazat. pa pri udineseju si je tudi ime naredil in se lahko dre na obrambo, če kaj ni po njegovem, jo usmerja, ji ukazuje kako in kaj. mislim, da v kakem drugem klubu ne bi imel imunitete za kaj takega, vsaj v takšnem obsegu ne. sicer pa je njegov klub v samem vrhu v italiji trenutno, prejeli si tudi daleč najmanj golov, drugo leto zna nastopat tudi v lp, ne le v uefi, ne vem zakaj bi sploh hotel menjavat ekipo, tako visoko, kot je zdaj, bi težko bil kje s klubom...
Nik Hlede
04. 12. 2011 12.04
+2
kej ti misliš da vratar ka pride u nou klub je samo tiho in gleda igrauce ku tekajo gor in dol? USAK vratar more "kontroljrat" obrambo, pa naj bo u klubu 20 let al 20 dni. to je ena najbol pomembnih nalog vratarja, ne si mislt da pr kakem drugem klubu ne bo zjal in igralcom pravu kam pa kako.
04. 12. 2011 13.48
+2
Opazovalec2020
04. 12. 2011 11.09
+3
24 ur vi se pa ze naucte enkrat uporabljat ime stadiona pravilno.. ne pa da vedno kontra napisete...katastrofa ste res....san siro uporabljate ko igra inter ...zadnic ko je pa milan igral z barco ste pa pisal guise..... ajoj
wnBw
04. 12. 2011 10.37
+16
inter je bil evropski prvak 2010. in da v roku enega leta in pol pade eipa takole nizko je pa mal sramotno