Ferguson pripravlja novo pogodbo za Ronalda
Sir Alex Ferguson, trener angleškega in evropskega prvaka Manchester Uniteda, se iz dneva v dan bolj zaveda, kako pomembno je v ekipi zadržati Cristiana Ronalda.
Cristiano Ronaldo (Foto: Reuters)
Alex Ferguson je zato že začel razmišljati o pripravi nove pogodbe, ki bi Portugalca zadržala na Old Traffordu vse do leta 2014.
Eden najboljših nogometašev na svetu je na zadnji prvenstveni tekmi proti Hull Cityju dosegel oba gola za Manchester United in navdušil svojega šefa, ki je po tekmi dejal, da je pripravljen povišati nogometaševo plačo. Ronaldo, ki ima pogodbo do leta 2012, zdaj zasluži 120.000 funtov na teden, po novi pogodbi pa bi se mu plača zvišala za 30.000 funtov na teden.
Ferguson upa, da bo Portugalca s tem odvrnil od razmišljanj o prestopu k Realu iz Madrida. Konec naslednje sezone namreč pogodbo lahko odkupi, Real pa je že obljubil navijačem, da bo Ronaldo naslednje leto njihov igralec.
zakaj bi biu tih če je pa res tko
aja pa nima sm Chelsea poškodb
pr ns sta tud Carrick pa Hargreaves pa tud Ronaldo je biu doug poškodvan sm se zdele vrača u formo
sicer pa so usi 4 klubi močni in upam da Manchester United osvoji pokal




















