Videm, 11. 02. 2012 20.14 |

V 23. krogu Serie A je Udinese gostil AC Milan in imel lepo priložnost, da se z zmago z gosti izenači na drugem mestu prvenstvene razpredelnice. Soigralci Samirja Handanovića so sicer dosegli prvi zadetek na srečanju, zatem pa je na sceno stopil Stephan El Shaarawy.

Samir Handanović
Samir Handanović FOTO: Damjan Žibert

Varovanci Francesca Guidolina so začeli suvereno in že v 19. minuti povedli. Sprožil je Antonio Di Natale, njegov strel pa se je od branilca AC Milana Thiaga Silve odbil visoko v zrak in žoga je srečno pristala v mreži. Udinese si je v prvem polčasu priigral še kar nekaj zrelih priložnosti, vendar vnovič ni uspel zadeti. Gostje so bili v napadu bolj kot ne brezidejni.

V drugem delu pa so varovanci Massimiliana Allegrija pokazali drugačen obraz, režiser preobrata pa je bil Italijan egipčanskega rodu Stephan El Shaarawy. V 77. minuti je njegov strel slovenski reprezentančni vratar Samir Handanović sicer ubranil, odbitek pa je v mrežo brez težav potisnil Maxi Lopez. Pet minut kasneje pa je El Shaarawy po lepi podaji strelca prvega zadetka za rossonere Lopeza neubranljivo meril v levi spodnji kot 'Sarme' in klubu iz italijanske prestolnice mode priigral zlata vredne tri točke v boju za naslov prvaka.

Udinese – AC Milan 1:2 (1:0)
Di Natale 19.; Maxi Lopez 77., El Shaarawy 85.

+2
TOP NAPAD= IBRA,El Shaarawy pa maxi lopez oz. pato ;))
+2
še vedno mi ni jasno kako so osvojili vse 3 točke... ČUDEŽ ALE ALE ALE MILAN ALE :D
cocowski
12. 02. 2012 13.07
+1
neverjeten preobrat res bravo za faraona pa maxija, ambrosinija, kar se pa tiče drugih jojojoj ampam glavno je da so 3 točke in da smo še zraven,
kakarella
12. 02. 2012 18.35
slabo so igrali seedorf robinho abate drugi povprečno razen ambrosinija maxija in amelie...el shaarawy da ni zabil za 2-1 bi bil ocenjen med 5 in 5,5
kakarella
12. 02. 2012 10.34
+9
ambrosinija niti ne omenjajte..da ni blo njega učeraj bi lagano na sredini sisali...učeraj zame ambrosini ocena 8...seedorf pa ocena 0....
G.R.E.E.N
12. 02. 2012 02.35
+16
Problem je samo ker Milanu manka 14 igralcev od tega 5 iz prve postave in to so: Cassano, Pato, Boateng, Nesta, Abbiati.....pa kje so še igralci ki večkrat igrajo: Gattuso, Flamini, Aquilani, van Bommel.......skratka če bi Milan bil v popolni zasedbi, mislim da se ne bi mučil zadnje čase
+7
tako seedorf v svojem času legenda oz. legenda je še zdej, sam trenutno je pač že star ne more on več kej :) alegri bo mogo mal spremenit ekipo pa mlade igralce not, pa reč gospodo berlusconiju za 2 dobri okrepitvi pa bo to to :)
rosson3r
12. 02. 2012 00.54
+3
ja sej to je problem seedorf nebi igral da so fit boateng in aquilani drugaže pa je za rezervo kar v redu čeprav upam na kakšnega odličnega vezista verjetno pride montolivo in javi garcia :D POLETI
gajakalan1
12. 02. 2012 08.38
-1
vsi ste za montoliva,kaj nam bo ima kvaliteto ampak on je prelen in ima se za zvezdo,veliko boljše bi nam prišel javi garcia,pa ganso,pol pa rabimo še 2 bočna igralca prve klase ,da zamenja abateja,ki je borben ampak ne prebija in ne zna podajat,da ne govorim o antoniniju,ki je rupa od rupe,mesbah povprečen ampak to ni to,njegove podaje so na ravni abateja-obupne.milan rabi 4 igralce posloviti se morajo pa sedorf,ambrosini,zambrota,van bomel,to so vsi prepočasni in prestari za sodobni nogomet
rosson3r
12. 02. 2012 14.32
+0
tudi pirlo je prelen ane?? tudi ganso ne rečem da je montolivo tekač ampak vsi 3je imajo kreativnost zelo zelo dobro :D
ajgakwajdej
11. 02. 2012 22.39
+27
Sharaway se razvija v odlicnega nogometaša, pa še dobro frizuro ma.
DelPiero10
11. 02. 2012 22.34
-10
po prvem polčasu sodeč ki sem ga spremlal je bil Milan polom, in če se je taka igra le nadaljevala v drugem in dosegli 2 srečna zadetka potem lahko rečemo POPOLNOMA NEZASLUŽENO ;)
trobec1998
11. 02. 2012 22.05
+4
js nevem kva vid allegri u tem sedorfuu tip je tok gniv da ni bol gnivga sredinskega igravca na svetu trenutno sori ampak resnica
gajakalan1
11. 02. 2012 22.14
+5
ja star maček,bil dober,ampak trenutno najslabši v ekipi milana poleg robinha-tako je nimaš kj
Mirsad Miro Muharemovi?
+3
gajakalan1
11. 02. 2012 22.00
+7
sedorf,katastrofa,mislim da je imel vsaj 20 podaj zgrešenih,pa 10 žog izgubljenih,da ne govorim o robinhu,tok zanč napadalca pa že dolgo nism vidu,od njega ni popolnoma nič,mislu sm ,da bom živce zgubu 1 polčas,pol sem pa ponoru k je nocerina vn vzel namesto sedorfa,ki bo spet flop of the match,žal poškodbe so terjale svoj davek,sreča za milan,ampak proti arsenalu nimajo šans,vsaj s tako postavo ne,dobr ibra bo igral,to je pa to,milan ne more premagati arsenala-upam ,da se motim FORZA MILAN-V DOBREM IN V SLABEM
rosson3r
11. 02. 2012 22.15
+9
v kadru bodo tudi boateng ter pato... ja glede seedorfa in robinha maš prou glede nečesa se s tabo zagotovo strinjam
delci
11. 02. 2012 22.19
+5
kar je res je res postavo ima Milan res v tem času katastrofalno in se strinjan z vsem kar si rekel. samo zdi se mi da arsenal le ni tako trd kamen glede na to da letos v premier ligi niti malo ne blesti
ajgakwajdej
11. 02. 2012 22.42
-1
mihec87
11. 02. 2012 21.47
-8
1-1 bi blo fer. sarma je biu cis zaprepaden jao. dobr juve ma se 2 tekmi v dobrem.