Berić ostaja vroč, tokrat zabil Nantesu

St. Etienne, 20. 09. 2015 22.48 |

Robert Berić ostaja vroč. Slovenski napadalec, ki je mrežo serijsko tresel v nekdanjem klubu Rapidu z Dunaja, se tudi v novi sredini odlično počuti, saj je dosegel že drugi zadetek za francoskega prvoligaša St. Etienne. Krčan je skupaj z Jonathanom Bambo poskrbel za zmago nad Nantesom.

Berić (skrajno levo) ostaja vroča roba letošnjega poletja.
Berić (skrajno levo) ostaja vroča roba letošnjega poletja. FOTO: Reuters

Robert Berić, ki je mrežo zatresel tudi med tednom na tekmi Lige Evropa St. Etienna proti Rosenborgu, je lepo sprejel žogo po podaji Vincenta Pajota, se še lepše otresel Nantovega branilca Koffija Djidjija in z lepim diagonalnim strelom matiral gostujočega čuvaja mreže Remyja Riouja ter postavil končnih 2:0 za varovance Christopha Galtierja. Že pred tem je v prvem polčasu za 1:0 zabil 19-letni Francoz Jonathan Bamba. Naj dodamo še to, da je Berića v 30. minuti tekme poškodoval albanski nogometaš Lorik Cana, tako da je preostanek tekme Krčan, za katerega je bil današnji gol prvi v francoskem prvenstvu, odigral z obvezano glavo.

St. Etienne - Nantes 2:0 (1:0)