Berić izkoristil 15 minut igre za zadetek na derbiju s PSG-jem

Pariz, 09. 09. 2016 22.59 |

Slovenski reprezentant Robert Berić je znova zatresel mrežo nasprotnika v francoski Ligue 1. Na derbiju četrtega kroga je zabil PSG-ju na Parku princev v Parizu in poskrbel za končnih 1:1. To je bil drugi zadetek Krčana v letošnji sezoni.

Berić prihaja v pravo strelsko formo.
Berić prihaja v pravo strelsko formo. FOTO: AP

Nogometaši Paris Saint Germaina so v vodstvo prešli v 67. minuti tekme, ko je Brazilec Lucas zatresel mrežo gostov iz enajstmetrovke. Gostujoči trener Cristophe Galtier se je ob zaostanku z 0:1 v 79. minuti odločil, da v igro pošlje slovenskega reprezentanta Roberta Berića. Ta mu je na ponujeno priložnost odgovoril na najboljši možen način – z golom. V sodnikovem podaljšku je po podaji Kevina Malcuita najprej s prsmi lepo zaustavil žogo v kazenskem prostoru domačinov, nato pa z desnico zatresel mrežo Parižanov za končnih 1:1.