Nogomet

Berbatov zavrnil Matthäusa

Manchester, 02. 10. 2010 08.49 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Novi selektor bolgarske nogometne reprezentance Lothar Matthäus se je trudil, da bi v izbrano vrsto zvabil napadalca Manchester Uniteda Dimitra Berbatova, a očitno do dogovora ne bo prišlo.

Bolgarska nogometna reprezentanca se je v sklopu kvalifikacij za evropsko prvenstvo na Poljskem in v Ukrjini znašla v rezultatskih težavah. Na dveh tekmah so namreč igralci dvakrat izgubili, njihov selektor Lothar Matthäus pa je upal, da bo pred naslednjima tekmama v izbrano vrsto zvabil napadalca Manchester Uniteda Dimitra Berbatova.

Dimitar Berbatov
Dimitar Berbatov FOTO: Reuters

"Nekajkrat sem ga poklical, pogovarjala sva se, a za zdaj se ne vidi v reprezentanci,“ je na novinarski konferenci povedal Nemec in nadaljeval: "O konkretnih razlogih ni govoril in kar se mene tiče, je ta zgodba zaključena. Priložnost bodo dočakali drugi igralci. Enako je bilo z nemško reprezentanco. Prišla sta Özil in Khedira in sedaj igrata za Real.

Matthäusa neigranje Berbatova ne skrbi, saj je prepričan, da je v igri veliko kakovostnih igralcev. "Igralci se morajo otresti pritiska. Potem bodo uživali v igri. Prepričan sem, da bo zasedba kmalu začela dosegati vrhunske rezultate,“ je še dodal. Prvi izpit za novega selektorja bo gostovanje v Walesu, ki podobno kot Bolgari upa na dober rezultat.

  • SESALNIK LISTJA
  • ŽAGA
  • PEČ ZA PICO
  • REGAL
  • PANELI
  • BAZEN
  • KOPALNIŠKO POHIŠTVO
  • RADIATOR
  • RAZVLAŽILNIK
  • PEČ
  • VIJAČNIK
  • BAGER
  • ZBIRALEC LISTOV
KOMENTARJI (3)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

vapor
02. 10. 2010 13.33
Njega v Bolgarijo nebo več, je mel prevelke probleme s tamkajšno mafijo!
User585295
02. 10. 2010 09.40
Ta slika pa zmaga.
sodabikarbona
02. 10. 2010 09.31