Prva liga Telekom Slovenije

Ljubljana, 10. 04. 2017 18.51 |

Potem ko so bili nogometaši Celja že na robu zmage v 28. krogu PLTS, jim je veselje v obračunu z Olimpijo pokvaril Blessing Eleke. Napadalec zmajev je dosegel šele svoj peti gol v tem prvenstvu. Ob proslavljanju zadetka za končnih 1:1 pa se med kazanjem mišic ni pozabil v svojem slogu zahvaliti bogu. Če bog reče ja, ne ne pride v poštev, pravi Nigerijec.

KOMENTARJI (28)

Janezek1a
13. 04. 2017 12.54
Če se ne motim je ta igralec v dobrodelne namene že nakazal precej sredstev. Verjetno več, kot vsi skupaj, ki ga tukaj pljuvate! In ne vem zakaj zganjate tak halo, ogromno nogometašev je vernih. Po Wikipediji je na svetu zgolj 11% ateistov...
+5
Ko bi ta človek sploh vedel kdo je Bog? Tam, kjer se vrtijo vrtoglavi zneski, vlada zlodej, ne pa Bog. Pojma nima ta človek o Bogu. Bog se ne vpleta v zadeve, ki prinašajo dobiček. Tale časti nekoga drugega.
pomlad14
11. 04. 2017 09.45
+0
Ma kakšen Bog, podkupnina, podkupnina. Česodniki ne bi bili podkupljivi, ne bi dali pet minut podaljšča, samo, daOlimpijo zadržijo med kandidate za naslov prvaka. Koiko je bilo sodstvo plačano od Mandariča??? Rekel sem si, zagotovo bodo dali štiri minute, ker so lahko podplačani, ne samo štiri, celo pet minut. Ta umazanija bo trajala do konca prvenstva, Olimpiji bodo podaljševali tekme za čim bolj ugodne rezultate in jim podarjali enajstmetrovke. Maribor pa oškodovali z enajstmetrovkami, kot nazadnje pri Kopru in Krki, jim bodo poskušali odvzeti naslov že v naprej. Tukaj ni Boga, tukaj je goljufija.