Villas - Boas: Bili smo izjemni!

London, 30. 09. 2012 13.15 |

Menedžer angleškega nogometnega kluba Tottenham Andre Villas - Boas je zelo zadovoljen s predstavo svojih varovancev proti slovitemu Manchester Unitedu. Londončani so v teatru sanj zmagali s 3:2.

Nogometaši londonskega Tottenhama se po nekoliko skromnejšem začetku tekmovalnega leta pobirajo, v zadnjem prvenstvenem obračunu pa so na Old Traffordu ugnali veliki Manchester United, ki želi v letošnji sezoni pokoriti angleško elito. Po porazu v uvodnem krogu Premier League, ko jih je ugnal Everton, so bili sedaj od njih boljši še Hotspursi.

Clint Dempsey in Andre Villas - Boas
Clint Dempsey in Andre Villas - Boas FOTO: Reuters

"Odigrali smo izjemno. Igralci so naredili prav vse za vrhunski dosežek. Prvi polčas je bil nekaj povsem drugega kot nadaljevanje dvoboja. Neverjetnih 15 minut nadaljevanja. S klopi je bilo jasno vidno, na kaj vse smo pripravljeni za velik rezultat, ki je ključ do dviga samozavesti,“ je po končanem dvoboju dejal Portugalec na klopi Tottenhama Andre Villas - Boas.

Po končanem dvoboju pa je poudaril, da vse do zadnjega ni vedel, ali bo za igro pripravljen strelec Gareth Bale. "Bale ni bil sposoben trenirati cel teden, saj je imel gripo, Gylfi Sigurdsson je izpustil dva dni treninga, zato sem močno tvegal z njima, kajti lahko bi bila že po nekaj minutah dvoboja izčrpana do te mere, da bi bila potrebna menjava,“ je še dodal menedžer Londončanov.