MotoGP

Brno, 26. 08. 2012 12.55 |

M.F./B.C.
0

Češki motociklist Miroslav Popov je dirko razreda moto3 za veliko nagrado Češke končal nekaj krogov pred koncem. S padcem je bilo konec njegovih sanj o prvih točkah svetovnega prvenstva omenjenega razreda.

Češki motociklist Miroslav Popov je bil srečnež, ki so mu gostitelji dirke za veliko nagrado Češke podarili posebno vabilo. Na preizkušnji razreda moto3 je dolgo kazalo na njegovo zelo dobro uvrstitev, mesto med prvo deseterico je imel nekaj krogov pred ciljem praktično zagotovljeno, nato pa je storil napako. Padec je pomenil konec sanj o točkah, fotoreporterji v Brnu pa so imeli lepo priložnost, da v svoje objektive ujamejo dirkača, motor in iskre. Preverite v videu ...