MotoGP

Rossi želi dirkati do 40. leta

Doha, 04. 04. 2015 21.20 |

36-letni as razreda motoGP Valentino Rossi poudarja, da je, v že dvajseti sezoni med svetovno dirkaško elito, zelo motiviran ter dodaja, da se čuti sposobnega najmanj do 40. leta starosti.

-3
djkal bo do 40.leta,potem si bo ustvaril družino...moderno...kar precej:))
pridnaov?ka
05. 04. 2015 14.34
-5
Žan Stojanovi?
05. 04. 2015 11.13
+14
Legenda. Sem siguren, da bo še mešal štrene pri vrhu, pa če bo dirkal do 45 leta. Njegov občutek na motorju je neverjeten.
wolf2
05. 04. 2015 10.43
+5
Kaoswakii
05. 04. 2015 09.53
+31
Roko na srce, dirka še zmeraj, kot da bi bil 10 let mlajši, postaral se pa ni , za mene je skoz isti, poln energije, nasmejan, v glavnem.... FACA!
+14
ne moreš to primerjat, kasai je v zraku par sekund, rossi pa 40min vozi na polno
+14
ali pa se dlje cist odvisno kako mu bo slo (upam da me bo navduseval se dosti sezon)
+27
..l.94 (Imola).. mi je padel v oko fantič s Cagivo no.26....že takrat je izstopal...tisto leto je tudi prvič zmagal v ita prvenstvu,mislim.da je bil to Mugello...po 22 letih ima še vedno isto strast in zagnanost..osvojil je vse kar se osvojiti dalo...z elektroniko in brez......nanj me najbolj spominja fantič,ki je lani osvojil SPA prvenstvo..in zaradi katerega je Dorna letos spremenila minimalno starost za vstop v moto3...na prvi dirki v Katarju... je neverjetno dirkal ...na koncu pa zaradi neizkušenosti osvojil 7 mesto...