MotoGP

Na prvem treningu najhitrejši Marquez

Mugello, 31. 05. 2013 10.25 |

Na prvem prostem treningu dirkačev razreda motoGP pred dirko za VN Italije v Mugellu je čas najhitrejšega kroga postavil Mark Marquez.

Marc Marquez
Marc Marquez FOTO: Reuters

Dirkače razreda motoGP v nedeljo čaka dirka za VN Italije v Mugellu, v slabih vremenskih razmerah pa so opravili prvi prosti trening. Španec Marc Marquez je s hondo postavil najhitrejši čas kroga (1:54.797), za njim se je presenetljivo uvrstil Italijan Michelle Pirro (+ 0.398), Ducatijev testni voznik, ki je dobil priložnost že v Le Mansu in na dirki zasedel dobro osmo mesto. Tretji na treningu je bil Hondin Stefan Bradl (0.491), četrti Karl Abraham, Dani Pedrosa je zasedel osmo mesto, medtem ko sta na lestvici precej zaostala Jorge Lorenzo in Valentino Rossi, ki sta končala šele na 14. in 19. mestu.