LJ
Weather
-5° | -9°

 

Wenger: V četrtfinalu želim Chelsea ali Manchester

Arsenal se je s suvereno zmago s 5:0 proti Portu uvrstil v četrtfinale Lige prvakov, strateg topničarjev Arsene Wenger pa že razmišlja o morebitnih nasprotnikih za preboj med najboljše štiri.

Arsene Wenger

Arsene Wenger je Arsenal znova popeljal v četrtfinale Lige prvakov. (Foto: Reuters)

Trije goli Nicklasa Bendtnerja in zadetka Samirja Nasrija ter Emmanuela Eboueja so poskrbeli za gladko zmago Arsenala in preboj med osem najboljših ekip na stari celini. Z izvrstno predstavo je bil zadovoljen tudi Arsene Wenger. "Nikdar ni perfektno, a to je bila izjemno dobra predstava. Odigrali smo zelo dober prvi polčas. V drugem delu smo imeli 15 minut krize, nato pa je veliko razliko naredil zadetek Nasrija za 3:0. Po tem golu je bilo vse lažje," je po srečanju povedal francoski strateg na klopi topničarjev, ki pa že gleda v prihodnost: "Imam čuden občutek, da se bomo v naslednjem krogu pomerili z angleškim moštvom, kar pa morda niti ni slabo. V tej sezoni proti Chelseaju in Manchester Unitedu nismo igrali dobro. To bi bila dobra priložnost, da dokažemo, da tudi proti njim lahko igramo dobro."

Prenesi v

Glasuj

Pošlji sporočilo

Tvoja E-pošta:

E-pošta prejemnika:

Kratko sporočilo:
 

Komentarjev: 48
Proti Chelsea in Man UTD ekipe naredijo bunker, proti Arsenalu pa ne, ker ga NAPAČNO vzamejo kot enakovrednega tekmeca. To sem mislil.
bobby-jay
Zame Arsenal zelo atraktivno igra - super za gledat.
Nisem mislil, da se Arsenal zapre, ampak druge ekipe.
@gfloww
Evo si vido formo hahahahahaha
standUP_speakUP
ni res kr bi arsenal portu nabasau še več golov kr je helton tak branu in to ni slab dan porta ampak dober ali pričakovan dan arsenala se pa strinjam z drugim delom tvojga komentarja o lyonu
chelsea_92 10.03.2010 20:00:57
TheSmartHead10.03.2010, 19:031
"Hehe, Wenger si očitno ne želi več igrati v Ligi prvakov ... včerajšnja zmaga nad Portom mu je dala malo preveč kril, Chelsea & Man Utd ziher zmeljeta Arsenal =)"

Jaz na tvojem mestu ne bi bil tako prepričan. Si gledal sploh tekmo?

porto je mev učeraj umrambo čist zanič od tod 5:0
 
standUP_speakUP 10.03.2010 19:09:28
svaka čast arsenalu ~ ampak če da bendtber 3 gole poj morte vedt da je imev porto zelo slab dan, alpa od nasri ~ kva so tisti igralci delal?!?

dons pa GO GO GO LYOOOOON!
 
TheSmartHead 10.03.2010 19:03:36
"Hehe, Wenger si očitno ne želi več igrati v Ligi prvakov ... včerajšnja zmaga nad Portom mu je dala malo preveč kril, Chelsea & Man Utd ziher zmeljeta Arsenal =)"

Jaz na tvojem mestu ne bi bil tako prepričan. Si gledal sploh tekmo?
vse tri igralce ste omenili, kje pa je Arshavin, ki je za vse gole podal?
elzan in ti verjameš v to?
sodeč po formi reala v španski ligi, bo lyon dans izgubil najmanj s 3-0.
pa lepo sanjaj naprej hah :D
loleklolek

po mojem mnenju bojo dobil lyon!
lolekolek bedne fore mas ves barca je igrala 1-1
real pa zgubu 1-0 dons pa lepo zgubi se na santiagu in gre lyoon napreej
in v madridu negdo dvigne pokal sam da nau real;)
Več komentarjev