Manchester, 27. 09. 2011 23.04 |

Oslabljeni Manchester United bi se na svojem Old Traffordu skoraj opekel. Nogometaši švicarskega Basla so bili namreč tik pred zmagoslavjem, čast rdečih vragov v 2. krogu Lige prvakov pa je rešil Ashley Young, ki je v zadnjih minutah izenačil na 3:3.

V skupini C je Manchester United v prvem polčasu nadziral goste iz Švice. Blestel je Danny Welbeck, ki je oba gola v 16. in 17. minuti dosegel po asistencah izkušenega Ryana Giggsa. A Basel se ni predal, na krilih Fabiana Freia (58.) in Alexandra Freia (60. in 76./11m) je bil na pragu senzacije, domačo čast pa je rešil Ashley Young.

Manchester United - Basel 3:3 (2:0)

KOMENTARJI (16)

osvajalec_mcb
28. 09. 2011 16.34
dundi200928.09.2011, 06:528 lol preden kdo reče da se je MUFC poslabšal nej pogleda kdo vse manjka ha lani ko je Chelsea na začetku lige biu tut tko slab, pa se noben ni uprrašu zakaj? mogoč zato ker je mankal FUUL igraucev. aja boli vas za druge sam da so vašivedno tabolši in vedno bogi !
28. 09. 2011 13.01
dj ne jamrajte no in ne iscite izgovorov kdo vse manjka!? obramba: Evra, Jones, Ferdinand, Fabio so vsi dobri igralci in kar naenkrat niso vec za nobeno rabo?ce bi bli ti poskodovani, bi pa za njih rekli, da manjka Evra, pa Rio, pa ful huda okrepitev Jones... Sredina: Giggs, Anderson, Carrick, Valencia,Young?!pa se Nani je pol prisel v igro.ja kaj bi pa se radi.poglejte postavo Basla! napad: Welbeck!resda ni Rooneya, ampak Welbeck se je izkazal in je odlicno igral, tako da se Rooneya ni veliko pogresalo! Noben igralec Basla se po kvaliteti ne more primerjati z to postavo Uniteda. Potrebno je priznati, da je Basel dobro igral, United pa je bil bolj bleda senca. Verjetno so zaceli podcenjevati nasprotnika in to se jim je mascevalo. Tak da ne pametujte o tem, kdo je manjkal, ampak igrali so slabo in samo sreca ter De Gea so jih vceraj resili poraza. Upam, da se vam Ronney cimprej vrne, da bo spet pravo vzdusje v vasi ekipi. velik srece jim zelim v nadaljevanju in seveda boljse predstave.
mitja99
28. 09. 2011 11.39
Ja res smo igrali slabo vendar naj jim bo v delno opravičilo mankajoči igralci, ker jih je res veliko takih ki bi igrali v prvi enajsterici. Je pa tudi res da rabimo vsaj približno zamenjavo za rooney-a...nekoga ki bi razigraval igralce ko njega ni! Včeraj je v začetku to enkratno uspevalo giggsu...vendar pa rabimo dolgoročno menjavo....
MK02
28. 09. 2011 09.45
Obramba je res bila katastrofalna, upam, da jih bo to naučilo in bodo bolje zaigrali. Še dobro, da smo iztržili točko.
Duška Duska
28. 09. 2011 09.21
Pozabil sem,kdo se je delal norca iz mene ko sem napovedal,da Manchester ne bo zmagal,ker ne bo igral kompleten. Nec rabiš se mi opravičevati ker sem imel prav,lahko pa se mi opravičiš,ker si me grobo žalil
mymind
28. 09. 2011 09.18
Žal manjkajo praktično vsi standardni branilci in to je trennutna težava. Upamo, da se Smalling, Vidič in Rafael kmalu vrnejo.
11MUFC18
28. 09. 2011 08.34
Samo to lahko rečem katastrofa v obrambi Man Utd-ja :)
ArchEnemy
28. 09. 2011 07.25
Ma kaj nakladate zdej?? Pač united je dal dva gola, nadaljeval nezbrano slabo in podcenjevalno mogoče. Basel je zasluženo povedel. Dobro da je Young dal gol, da je vsaj točka naša. Je prav da je prišlo to da jim da malo misliti. To da igrajo brez pol ekipe ni opravičilo za kar se je zgodilo. Basel bo mogli vseeno gladko premagat pa daleč od tega da je Basel slaba ekipa.
dundi2012
28. 09. 2011 06.52
lol preden kdo reče da se je MUFC poslabšal nej pogleda kdo vse manjka
28. 09. 2011 06.32
ja, tut u ligi se je mufc-ju mal poslabšal.. drugač pa lepa igra Basla.
ROONEY_THE_KING
28. 09. 2011 00.59
Škoda po neumnost zapravljena zmaga Uniteda, na koncu pa še borba za točko, upam da se znesejo nad Norwichem ta vikend :)!Berbatov pa , nevem zakaj ni raje poslal v igro Owna zame je dost boljši od unga !
--Milan--
28. 09. 2011 00.22
ElCapitan 100% silva ja. Bravo machester saj remi. Forza Milan
ElCapitan
27. 09. 2011 23.59
Gavrilo 27.09.2011, 23:20 -10 Ne morš vrjet,ta Manchster je isti kot Milan,skos se izvleče v zadnji minuti...pa tud sodniki dost pripomorejo temu. verjetno te muči Silva? =)