Vujačić ni stopil na parket, Clippers zmagali

Los Angeles, 13. 02. 2014 07.47 |

Košarkarji NBA moštva Los Angeles Clippers so v noči na četrtek s 122:117 ugnali Portland Trail Blazers (122:117). Slovenski branilec Saša Vujačić, ki se mu isteka 10-dnevna pogodba s klubom, ni igral.

Clippers so šele v zadnji četrtini strli odpor neugodnega Portlanda.
Clippers so šele v zadnji četrtini strli odpor neugodnega Portlanda. FOTO: Reuters

Košarkarji NBA moštva Los Angeles Clippers se zahvaljujoč izjemnemu Blakeu Griffinu in Chrisu Paulu, veselijo nove prvenstvene zmage. Tokrat so na domačem parketu ugnali Portland Trail Blazers. V izenačenem dvoboju – ob polčasu je bil izid poravnan na 61 – so v nadaljevanju nekoliko bolje zaigrali gostitelji. Predvsem Griffin, ki se je ob koncu obračuna zaustavil pri 36 točkah.

Tretja četrtina je sicer s 34:31 pripadla Portlandu, v zadnjo pa so domačini dobili s 30:22 in se zasluženo veselili nove letošnje zmage. V noči na četrtek so bili aktivni tudi New York Knicks, a Beno Udrih ni zaigral.

Los Angeles Clippers - Portland Trail Blazers 122:117
New York Knicks - Sacramento Kings 101:106 (podaljšek)
Golden State Warriors - Miami Heat 110:111
Orlando Pacers - Dallas Mavericks 73:81
Orlando Magic - Memphis Grizzlies 81:86
Toronto Raptors - Atlanta Hawks 104:83
Boston Celtics - San Antonio Spurs 92:104
New Jersey Nets - Charlotte Bobcats 105:89