Barcelona, 10. 03. 2018 08.15 |

Košarkarji Barcelone so na domačih tleh v 25. krogu evrolige zlahka premagali zasedbo Crvene zvezde, a bolj kot visoka zmaga Kataloncev je odmevalo zabijanje Anteja Tomića, po katerem je hrvaški center v center nekdanjega slovenskega reprezentanta Marka Milića razbil tablo v dvorani Palau Blaugrana.

V 25. krogu košarkarske evrolige je Crvena zvezda v gosteh visoko izgubila proti Barceloni s 54:88, a bolj kot visoka zmaga v svetu odmeva razbita tabla po zabijanju Anteja Tomića. Slovenski košarkar Alen Omić je v 18:17 minute v dresu Beograjčanov dosegel osem točk, pet skokov in ukradeno žogo.

Poraz Broseja, Nikoliću zgolj drobtinice
Brose Basket je klonil proti Olympiacosu s 79:87, Aleksej Nikolić je za Nemce v petih minutah in šestih sekunda vknjižil asistenco. Žalgiris Bena Udriha je z 78:85 izgubil proti Fenerbahceju, Slovenec ni bil v kadru kluba iz Kaunasa.