Zagreb, 02. 03. 2014 21.13 |

Košarkarji Uniona Olimpije so v 22. krogu lige Aba izgubili s Cedevito s 60:75 (17:28, 30:47, 45:61). Od hudega poraza v finalu slovenskega pokala proti Krki 8. februarja so Ljubljančani zabeležili le eno zmago, doma proti madžarskemu Szolnokiju.

Tokrat so bili košarkarji Uniona Olimpije brez kakršnih koli možnosti proti Cedeviti, ki je že v uvodnih minutah srečanja rešila vse dvome o zmagovalcu, nato pa imela nekoliko težji trening. S tekmecem se je na trenutke prav poigravala, ga osmešila in če bi njen trener Jasmin Repeša zahteval angažirano igro vseh štirideset minut, bi se zeleno-beli vrnili v Ljubljano z zelo visokim porazom. Pozitivno oceno sta na koncu dobila le Alen Omić z 20 točkami in 10 skoki ter Dino Murić z 18 točkami in 7 skoki.

Več kot očitno je, da je košarkarjem Uniona Olimpije v zadnjem času povsem popustila zbranost in motivacija, tako da igralci komaj čakajo zaključek regionalnega tekmovanja.