Udrihovi meljejo naprej: Memphis podaljšal niz nepremagljivosti na 8

Utah, 05. 02. 2015 07.45 |

Košarkarji NBA moštva Memphis Grizzlies pri katerih v letošnji sezoni zelo dobro igra slovenski branilec Beno Udrih so zmagali na gostovanju pri Utah Jazz (100:90). Mlajši od bratov Udrih je dosegel 7 točk.

Košarkarji NBA moštva Memphis Grizzlies so še naprej na zmagoviti poti. Tudi po gostovanju v Salt Lake Cityju, kjer so s 100:90 odpravili Utah Jazz. Na krilih Zacha Randolpha in Marca Gasola so praktično večji del dvoboja imeli vse niti igre v svojih rokah. Uvodno četrtino so dobili s 30:23, druga se je končala z 28:28, v tretji so bili za točko boljši gostitelji (20:19), zadnji del dvoboja pa je vnovič pripadel Benu Udrihu in soigralcem.

Beno Udrih
Beno Udrih FOTO: Reuters

"Recept za osem zaporednih zmag je preprost – biti konstanten, a ne pretirano zadovoljen! Na poti do niza so še posebej velike zmage nad zasedbami, kot je Utah. Tekmec te prisili v igranje trde obrambe, pomembno pa je tudi, da si pripravljen v napadu igrati na kar najvišjem možnem nivoju," je po zmagi povedal Gasol.

Utah Jazz - Memphis Grizzlies 90:100
Indiana Pacers - Detroit Pistons 114:109
Atlanta Hawks - Washington Wizards 105:96
Boston Celtics - Denver Nuggets 104:100
Houston Rockets - Chicago Bulls 101:90
Milwaukee Bucks - Los Angeles Lakers 113:105 (podaljšek)
Minnesota Timberwolves - Miami Heat 102:101
New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder 91:102