Udrih se je vrnil, grizliji zmagali

Memphis, 06. 01. 2015 07.37 |

Košarkarji NBA moštva Memphis Grizzlies so v noči na torek premagali New York Knicks (105:83). Slovenski branilec Beno Udrih je pocelil poškodbo in k zmagi prispeval 7 točk.

Marc Gasol
Marc Gasol FOTO: Reuters

Košarkarji NBA moštva Memphis Grizzlies še naprej igrajo zelo dobro. Torkat so njihovo moč občutili New York Knicks (105:83). Domačini so bili boljši v vseh elementih košarkarske igre, z izjemo zadnje četrtine (21:21) pa so dobili preostale tri. Z najvišjo razliko tretjo, ki se je končala s 37:26. "Pomembno je bilo, da v drugem polčasu nismo stopili na parket in se obnašali, kot, da bomo z lahkoto dokončali delo," je po zmagi povedal Mike Conley in nadaljeval: "Odločili smo se, da odigramo na vso moč, kar je bilo še posebej vidno skozi našo agresivno obrambo."

Slovenski branilec zmagovalnega moštva Beno Udrih se je uspešno vrnil po poškodbi. Na parketu je prebil 15 minut in dosegel 7 točk.

Memphis Grizzlies - New York Knicks 105:83
Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers 95:92
Brooklyn Nets - Dallas Mavericks 88:96 (podaljšek)
Boston Celtics - Charlotte Hornets 95:104
New Orleans Pelicans - Washington Wizards 85:92
Chicago Bulls - Houston Rockets 114:105
Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets 101:110
Utah Jazz - Indiana Pacers 101:105