Udrih s 15 točkami pomagal Bucksom do zmage

New Jersey, 13. 03. 2012 08.33 |

Košarkarji NBA moštva Milwaukee Bucks so v noči na torek s 105:99 premagali New Jersey Nets. Slovenski košarkar Beno Udrih je k zmagi gostov v 33 minutah dvoboja prispeval 15 točk.

Beno Udrih (levo) je dosegel 15 točk.
Beno Udrih (levo) je dosegel 15 točk. FOTO: Reuters

Košarkarji NBA moštva Milwaukee Bucks so na gostovanju pri New Jerseyju na krilih Brandona Jenningsa s 115:109 premagali Netse. Jennings je tekmecem nasul 24 točk. "Prvi polčas smo odigrali bolj slabo, prepočasi in to me je utrudilo. Ko je bilo treba, smo zaigrali kot moštvo in zlomili tekmeca. Dosegli smo zelo pomembno zmago. Trudimo se, da bi prišli na osmo oziroma sedmo mesto. Na to smo osredotočeni. Želimo si zmagovitega niza,“ je po zmagi povedal Jennings.

33 minut je na parketu prebil tudi slovenski branilec Beno Udrih, ki je dosegel 15 točk, temu pa dodal sedem podaj, tri skoke in ukradel žogo.

New Jersey Nets – Milwaukee Bucks 99:105
Chicago Bulls – New York Knicks 104:99
New Orleans Hornets – Charlotte Bobcats 71:73
San Antonio Spurs – Washington Wizards 112:97
Utah Jazz – Detroit Pistons 105:90
Phoenix Suns – Minnesota Timberwolves 124:127
Los Angeles Clippers – Boston Celtics 85:94