Spurs na kolenih, Popovich razočaran

Brooklyn, 07. 02. 2014 07.57 |

Košarkarji NBA moštva San Antonio Spurs so morali v noči na petek priznati premoč Brooklyn Nets (103:89). Gostitelji so tekmeca dokončno zlomili v zadnji četrtini, ki so jo dobili z 28:21.

Alan Anderson
Alan Anderson FOTO: Reuters

San Antonio Spurs so na gostovanju pri Brooklyn Nets silovito začeli in uvodno četrtino dobili s 24:17, a že do izteka prvega dela dvoboja so jih izbranci Jasona Kidda prehiteli (40:39). V nadaljevanju so domačini zaigrali veliko bolje v obrambi, v napadu pa na krilih Alana Andersona in Derona Williamsa 'lomili' tekmeca in ga v sklepnem delu dvoboja tudi zlomili (103:89).

"Naša igra ni bila posebej lepa za oko,“ je po dvoboju razočaran dejal trener poražencev Greg Popovich in nadaljeval: "Bolj me zanima rezultat, kot lepota naše igre. Menim, da smo odigrali dobro.“ Pri Spursih je bil strelsko najbolj učinkovit Cory Joseph (18 točk).