Lorbek z Barcelono že na zaključnem turnirju

Kazan, 27. 03. 2012 23.14 |

Po tretji četrtfinalni tekmi košarkarske evrolige je že znan prvi udeleženec zaključnega turnirja četverice v Carigradu. Košarkarji Barcelone so proti Unicsu iz Kazana vknjižili že tretjo zmago.

Erazem Lorbek
Erazem Lorbek FOTO: Damjan Žibert

Košarkarji katalonskega velikana Barcelone so še tretjič, prvič v gosteh, s 67:56 premagali ruski Unics Kazan in si zagotovili napredovanje. V dresu Kazana je nastopil Boštjan Nachbar, ki pa tokrat ni imel tako vidne vloge kot na drugi tekmi. V desetih minutah je zbral dve točki in štiri skoke. Erazem Lorbek je na igrišču preživel 23 minut, ob sedmih točkah pa k zmagi prispeval še pet skokov in dve podaji.

Unics Kazan - Barcelona 56:67 0:3*
Maccabi Electra - Panathinaikos 65:62 2:1*