Krkaši praznih rok iz Litve

Vilnus, 12. 12. 2011 20.08 |

Košarkarji novomeške Krke so v 5. krogu skupine F evropskega pokala morali priznati premoč litovskemu podprvaku Lietuvos Rytasu. Pri slovenskih prvakih je bil s 16 točkami najučinkovitejši Smiljan Pavič.

Zoran Dragić in Bojan Krivec
Zoran Dragić in Bojan Krivec FOTO: Damjan Žibert

Košarkarji novomeške Krke so v tekmi petega kroga skupine F evropskega pokala v Vilni izgubili proti Lietuvos Rytas z 72:82 (18:15, 40:35, 59:60). Obe ekipi sta se sicer že uvrstili v nadaljevanje tekmovanja med najboljših 16. V šestem krogu pokala bo Krka 20. decembra v Novem mestu gostila francoski Le Mans.

V novomeški ekipi sta bila strelsko najbolj razpoložena Smiljan Pavič s 16 točkami in Jimmy Baxter z 12. Najboljši strelec tekme pa je bil igralec domače ekipe Tyrese Rice, ki je zbral 21 točk.