Jamison in Irving pokončala Rakete

Cleveland, 12. 03. 2012 08.16 |

Košarkarji moštva NBA Cleveland Cavaliers so v noči na ponedeljek s 118:107 ugnali Houston Rocketse Gorana Dragića. Junak domače zmage je bil Antawn Jamison, ki je tekmecem nasul 28 točk.

"To je slabši del sezone za nas," je po porazu povedal Luis Scola, ki je v porazu s 118:107 Cleveland Cavaliersom nasul 30 točk, kar je tudi njegov točkovni rekord letošnje sezone: "Nihamo v formi. Ne igramo tako, kot bi morali. Nimamo dovolj samozavesti, zato nam igra ne steče."

Antawn Jamison
Antawn Jamison FOTO: Reuters

Houston je s 30:26 izgubil uvodno četrtino, po zelo dobri drugi pa si je ob polčasu priigral tri točke prednosti. Vodstvo so varovanci Kevina McHaleja zadržali tudi po izenačeni tretji četrtini dvoboja, ob koncu pa so prednost domačega terena izkoristili Cavaliersi in zmagali s 118:107. Tudi tokrat je bil v dresu Raket zelo razpoložen slovenski reprezentant Goran Dragić, ki je dosegel 20 točk.

Na drugi strani je bil za Houston nerešljiva uganka Antawn Jamieson, ki je dosegel 28 točk in izdatno pomagal soigralcem do zmage.