Howard najboljši strelec v zgodovini Orlanda

Orlando, 25. 01. 2012 08.44 |

Dwight Howard je postal najboljši strelec v zgodovini ekipe Orlando Magics, ki je sinoči v severnoameriški košarkarski ligi NBA v gosteh premagala Indiano Pacers s 102:83.

Dwight Howard
Dwight Howard FOTO: Reuters

Dwight Howard je v dvoboju z Indiano v 25 minutah dosegel 14 točk in devet skokov ter je zdaj na čelu večne lestvice kluba z 10.657 točkami. Z zabijanjem v tretji četrtini je prehitel doslej vodilnega Nicka Andersona (10.650). "Bolj sem vesel današnje zmage, ki smo jo dosegli proti dobri ekipi, ki že vso sezono igra izvrstno in doma še ni izgubila. Obenem so se hitro pobrali po katastrofalnem porazu z Bostonom," je dejal Howard, ki je tokrat manj igral zaradi težav s prevelikim številom osebnih napak Orlando je skupaj z Miamijem in Philadelphio na tretjem mestu vzhodnega dela lige.